Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

web site onay

Bayrak

Üye
Üye
web sitem halen ne onaylandı nede red cevabı geldi inceleniyor diyiyor ve site ekleme bölümündü ise sadece hazır hale getiriyoruz diyiyor acaba bu konu hakkında bilgi verirmisiniz rıca etsem resimde atıyorum

Ekli dosyalar

Sezgin Güler

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Merhaba,

Ne zaman başvuru yaptınız?
Bu günlerde salgın nedeniyle gerekli birimler kısıtlı çalışmakta olup gecikmeler yaşanmaktadır.

Saygılarımla,
Sezgin

Bayrak

Üye
Üye
sezgin bey rahassız ediyorum kusura bakmayın peki web sitem www.bilgihavuzu.site onay alabilirmiyim acaba sizlerin görüşü nedir acaba rıca etsem baka bilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

emre144

Üye
Üye
Benim sitemde de reklam olmadığı halde reklam olması nedeniyle onaylanmamış günya tekrar onaya gönderdim.

Bundan öncekinde de günya başka hesabım varmış yazdı tekrar gönderdim hesap etkin değil dedi tekrar gönderdim şimdide reklam var diyo ama sitede reklam yok. Hem bekletiyor hemde saçma sapan farklı farklı bahaneler yazıyor onaya her gönderdiğimde. www.guncelbilgileri.com daha ne kadar oyalar bilmiyorum
.

Sezgin Güler

Destek Ekibi
Destek Ekibi
sezgin bey rahassız ediyorum kusura bakmayın peki web sitem www.bilgihavuzu.site onay alabilirmiyim acaba sizlerin görüşü nedir acaba rıca etsem baka bilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim
Sitenizde herhangi bir sorun yok ancak daha özgün içerik ve her bir paylaşımınızda en az bir resim bulundurmalısınız.
Diğer blog sitelerinden bakarak örnek edinebilirsiniz.
Ayrıca sitenizin temasının rengi açık olsun ya da değiştirmenizi öneririm. ;)

emre144

Üye
Üye
Sitenizde herhangi bir sorun yok ancak daha özgün içerik ve her bir paylaşımınızda en az bir resim bulundurmalısınız.
Diğer blog sitelerinden bakarak örnek edinebilirsiniz.
Ayrıca sitenizin temasının rengi açık olsun ya da değiştirmenizi öneririm. ;)
benim sityede bakarmısınız adsense bana neden onay vermiyor olabilir www.guncelbilgileri.com

Sezgin Güler

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Benim sitemde de reklam olmadığı halde reklam olması nedeniyle onaylanmamış günya tekrar onaya gönderdim.

Bundan öncekinde de günya başka hesabım varmış yazdı tekrar gönderdim hesap etkin değil dedi tekrar gönderdim şimdide reklam var diyo ama sitede reklam yok. Hem bekletiyor hemde saçma sapan farklı farklı bahaneler yazıyor onaya her gönderdiğimde. www.guncelbilgileri.com daha ne kadar oyalar bilmiyorum
.
Merhaba,

@emre144 yeni konu açarak, detaylı bir şekilde belirtir misiniz.
Farklı konunun içerisinde yeni konunun karışmasını istemeyiz.

Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8