Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

Yabancı Sitem İçin Adsense Nasıl Başvurulur?

Blogerlar

Üye
Üye
Hayırlı Ramazanlar,
Temel olarak iki sorum var:
  1. Ben İngilizce içerikli bir web sitesi açacağım. Lakin alacağım Hosting Almanya ya da Fransa lokasyonlu olacak. (Güzel Hosting Avrupa lokasyonlu almayı planlıyorum) Site içeriğim İngilizce ama lokasyonlarım Ger ya da Fr olunca kazancım hangi para biriminden olur?
  2. Adsense başvururken türkiye lokasyonlu bir siteye başvururkenden farklı ne yapmam gerekiyor?
Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar..

Atacba

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Selam kazancinizin hangi para biriminde olmasi bir anlam ifade etmez.Youtube da kazanci dolar olarak gösterir ama hesaba ₺ olarak yatar.
Hayırlı Ramazanlar,
Temel olarak iki sorum var:
  1. Ben İngilizce içerikli bir web sitesi açacağım. Lakin alacağım Hosting Almanya ya da Fransa lokasyonlu olacak. (Güzel Hosting Avrupa lokasyonlu almayı planlıyorum) Site içeriğim İngilizce ama lokasyonlarım Ger ya da Fr olunca kazancım hangi para biriminden olur?
  2. Adsense başvururken türkiye lokasyonlu bir siteye başvururkenden farklı ne yapmam gerekiyor?
Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar..

Blogerlar

Üye
Üye
Selam kazancinizin hangi para biriminde olmasi bir anlam ifade etmez.Youtube da kazanci dolar olarak gösterir ama hesaba ₺ olarak yatar.
O zaman adsense başvururken de normal TR sitesi için nasıl başvuruyorsak yine aynı şekilde mi başvuracağız?

Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8