Neler yeni

AdSense Türkiye Destek Forumu

Aramıza hoş geldiniz. Bize katılarak AdSense hakkında destek isteyebilir ve destek isteyen öbür kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Unutmayınız, Google tatlı bi' serüven!

Soru Sorun

Tüm soru ve sorunlarınız için bir konu açın!

Adsense Rehberi

Genel Adsense sorunları ve kullanımı için oluşturduğumuz içerik tablosuna ulaşın.

Reklam Yerleşimi & Optimizasyon

Reklam yerleşimi ve optimizasyonu için bizden ücretli destek alın!

Yanlışlıkla açılan ve 2.hesap olduğu için tam onaylanmayan Adsense hesabımı silmek istiyorum.

harmonicgann

Üye
Üye
Katılım
27 Nis 2020
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Merhaba, şuan hali hazırda bir Youtube kanalım var. Adesense hesabı onayı almak istediğimde Başka bir adsense hesabım olduğunu söyleyerek kabul etmiyor. Geçmişte kobishowroom@gmail.com hesabımla bir başvuru yapmışım ama tamamlamamışım . Dolayısı ile youtube dan onay yapmaya çalışırken "Başka bir AdSense hesabınız daha olduğu görülüyor. Kullanıcı başına yalnızca bir hesaba izin verilmektedir. Bu hesabı kullanmak için lütfen diğerini kapatın." Uyarısı aldığım için de hesap tam olarak açılmıyor ve tam olarak açılmadığı için de kapatma talebinde bulunamıyorum. Yanlışlıkla başvurusunu yaptığım ve onaylanmayan hesabımı acil olarak kapatmak istiyorum bu konuda ne yapmam gerekir yardımcı olabilir misiniz?
kobishowroom@gmail ile başlayan email adresime bağlı adsense hesabımın iptal edebilirseniz sevinirim.

Admod hesabımda yok

Not: kobishowroom@gmail.com adsense hesabıma girdim iptal etmek için fakat hesap tam onaylanmadığı için hesap başlığı aktif değil o yüzden iptal sağlıyamıyorum hesabın içine girmeme rağmen. O yüzden sizler tarafından iptal edilmediği sürece ben müdahale edemiyorum. kobishowroom@gmail ile başlayan email adresime bağlı adsense hesabımın iptal edebilirseniz sevinirim.

Ana email adresim: harmonicgann@gmail.com Bu email dışındaki tüm hesaplarımın kapatılmasını rica ediyorum
 
Son düzenleme:

harmonicgann

Üye
Üye
Katılım
27 Nis 2020
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Merhaba Çok eski bie emailimde aktif olarak kullanılan adsense hesabım varmış eski kayıtlarımdan ulaştım. O email adresim jandonx@hotmail.com Ana birincil adsense hesabım. Dolayısı ile şuan tekrar youtubeda deneme yapacağım bakalım ekleme yapabilecekmiyim.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst