Yeni blog adresimi eski adsense hesabıma ekleyebilirmiyim

web yandaş

Üye
Üye
16 Nis 2020
11
4
3
Daha önceden bir blog adresim vardı ve adsense onaylıydı daha sonra o blogu kapattım adsense reklamı kesti.
Yeni bir gmail adresinden yeni bir blog açtım bu açtığım yeni blogu eski adsense hesabıma bağlayabilirmiyim? eski adsense hesabımda belirli bir miktar vardı

Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Sezgin GÜLER

Google Silver Product Expert
Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Merhaba,

AdSense hesabınız aktif ise tabi ekleyebilirsiniz.
Ancak ekledikten sonra onay sürecine gireceğinden sitenizde Politika İhlalleri içeriyorsa kabul edilmeyebilir.
Bunun için aşağıdaki verdiğim adreslerden kurallara uyduğunuza bakın.

AdSense için uygunluk koşulları
AdSense Program politikaları

Saygılarımla,
Sezgin

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

web yandaş

Üye
Üye
16 Nis 2020
11
4
3
Merhaba,

AdSense hesabınız aktif ise tabi ekleyebilirsiniz.
Ancak ekledikten sonra onay sürecine gireceğinden sitenizde Politika İhlalleri içeriyorsa kabul edilmeyebilir.
Bunun için aşağıdaki verdiğim adreslerden kurallara uyduğunuza bakın.

AdSense için uygunluk koşulları
AdSense Program politikaları

Saygılarımla,
Sezgin

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim evet bir adsense hesabım var bunu yeni açtığım sitrye ekliyeceğim fakat 30 günlük ban attıklarını söylediler sahte tıklanma olduğundan dolayı.
30 gün bekleyecekmiyim ve yeni blog adresime bir ters etkisi olurmu?

Teşekkürler

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,348
1,420
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim evet bir adsense hesabım var bunu yeni açtığım sitrye ekliyeceğim fakat 30 günlük ban attıklarını söylediler sahte tıklanma olduğundan dolayı.
30 gün bekleyecekmiyim ve yeni blog adresime bir ters etkisi olurmu?

Teşekkürler

Merhaba,

Ekip arkadaşım @Sezgin Güler e çok teşekkür ederek eklemek istiyorum. Yeni ekleyeceğiniz blogunuzda politika ihlali içeren herhangi bir unsur yok ise (geçersiz trafik, telif, kopya içerik vb) şimdiden bağlayabilirsiniz. Varsa ikinci bir uyarı ile hesabınız tamamen durdurulur. Dilerseniz bekleyin, aktif olduktan sonra ekleyin.

Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Sezgin GÜLER