yeni site

persian

Üye
Üye
27 Nis 2020
10
2
3
Merhaba, Kendime yeni bir blog sitesi açtım Şuan hem makale yazıyorum hemde siteyi tasarlıyorum tasarlama 1 2 gün içinde bitecek kesinlikle özgün paylaşım yapıyorum yani kendi bildikleri mi yazıyorum kopyala yapıştır yapmıyorum. Acaba ne zaman adsenseye başvurabilirim site adresim bu: darkwebteam.com

Sezgin GÜLER

Google Silver Product Expert
Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Merhaba,

Sitenizi kontrol ettim maalesef ilgi çekebilecek kaliteli özgün içerik bulamadım.
Aynı içeriklere sahip olmamalıdır ve resimlerde dahil.
Arama sonuçlarında çakışma olacaktır sorun çıkartacaktır.

Ayrıca şunu belirtmek isterim koronavirüs salgını nedeniyle gerekli birimler kısıtlı çalışmaktadır.
Bu nedenle başvurunuzun yanıtı geç süreceğinden şimdilik beklemenizi öneririm.

Saygılarımla,
Sezgin

persian

Üye
Üye
27 Nis 2020
10
2
3
Merhaba,

Sitenizi kontrol ettim maalesef ilgi çekebilecek kaliteli özgün içerik bulamadım.

Ayrıca şunu belirtmek isterim koronavirüs salgını nedeniyle gerekli birimler kısıtlı çalışmaktadır.

Saygılarımla,
Sezgin
hocam sitenin temasını daha güncellemedim yani daha siteyi tasarlamadım adsensenin isteği uzun makale yazmak bende uzun makaleler yazıyorum

persian

Üye
Üye
27 Nis 2020
10
2
3
Merhaba,

Saygılarımla,
Sezgin
daha adsenseye başvurmadım, Site'de 20 30 paylaşım yaptıktan sonra başvurmayı düşünüyorum önerilerinizi alabilirmiyim. Teşekkürler.

Sezgin GÜLER

Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Çokta uzun makale yazmanıza gerek yok zaten ziyaretçilerin çoğu bir kısmını okumayacaktır.
Örnek olarak vermem gerekirse bu sitedeki sayfada olduğu gibi kısa makale yeterlidir. :);)

Anladım. Sitenizi tamamıyla geliştirin ve reklam ile uyumlu olmasına dikkat edin tabi ki yardım alabilirsiniz.

persian

Üye
Üye
27 Nis 2020
10
2
3
Çokta uzun makale yazmanıza gerek yok zaten ziyaretçilerin çoğu bir kısmını okumayacaktır.
Örnek olarak vermem gerekirse bu sitedeki sayfada olduğu gibi kısa makale yeterlidir. :);)

Anladım. Sitenizi tamamıyla geliştirin ve reklam ile uyumlu olmasına dikkat edin tabi ki yardım alabilirsiniz.
Teşekkürler. Fakat görseller adsense için uygunmudur hani şiddet, Vahşet anlamın'da ? :)

Sezgin GÜLER

Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Maalesef uygun değil.
YouTube da çekilen korku oyunları bile yasak siz düşünün. :)

Sezgin GÜLER

Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Pes etmene gerektirecek bir durum yok bence.
Bir şiir, yazsan paylaşsan zamanı geldiğinde başvuru yapsan onay alırsın ancak tabi sitenin trafiği ve kitleniz iyi olması durumunda çok şey kazanırsınız.
AdSense onayı almış diğer sitelerden örnek edinerek kendinize göre sitenizi geliştirebilirsiniz.

Şuna açıklık getirmek isterim YouTube çok farklı bir sistem video aracı olduğu için korku oyunları vb, videolarına reklam yerleşimini kabul etmiyebiliyor.
Benim demek istediğim bu tabi site daha farklı sonrasında istediğin makaleye reklam koyabiliyorsun. :)

persian

Üye
Üye
27 Nis 2020
10
2
3
Pes etmene gerektirecek bir durum yok bence.
Bir şiir, yazsan paylaşsan zamanı geldiğinde başvuru yapsan onay alırsın ancak tabi sitenin trafiği ve kitleniz iyi olması durumunda çok şey kazanırsınız.
AdSense onayı almış diğer sitelerden örnek edinerek kendinize göre sitenizi geliştirebilirsiniz.

Şuna açıklık getirmek isterim YouTube çok farklı bir sistem video aracı olduğu için korku oyunları vb, videolarına reklam yerleşimini kabul etmiyebiliyor.
Benim demek istediğim bu tabi site daha farklı sonrasında istediğin makaleye reklam koyabiliyorsun. :)
hocam görünteleme kitlesini adwors veya facebook, instagram reklam verme aracı ile görünteleme kazandırabilirim. Fakat bu görüntelemeler için biraz masraf olucak sizce görünteleme kazandırdıktan sonra başvursam mantıklı olur mu ?