YouTube Adsense hesabına ikinci kanalı bağlamak?

bybilisim1

Üye
Üye
YouTube ile onay almış AdSense hesabına, farklı bir YouTube kanalını daha bağlayabilir ve para kazanabilir miyiz?(YouTube para kazanma koşulları yerine getirildiği takdirde..)

ilk sorum ve konum, selamlar :)

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Şuan ne kadar sevindiğimi anlatamam:giggle:

Garantiye almak adına bir sorum daha olacak, AdSense hesabına farklı mail adresiyle oluşturulmuş bir kanalı bağlayacağım sorun teşkil eder mi?
Merhabalar, hayır sorun teşkil etmez. @Yusuf ERGİŞİ nin bir sözü vardır, 2 musluk düşünün birde havuz. 2 musluk 2 tane ayrı ayrı youtube kanalıdır ve muslukdan akan su paradır, :) havuz ise sizin tek adsense hesabınızdır :)

İyi günler dilerim

Cihat Özgen

Yönetici
Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
www.cihatozgen.net.tr

bybilisim1

Üye
Üye
Var var :))) mücevher gibi adam geçmiş konularına bakın bulursunuz 😂
Üstadım bakmama gerek yok 7/24 iç içeyiz mesafa uzak olsa bile :) hep iç içeyiz
peki bu AdSense hesabına eklenebilen YouTube kanal sınırı var mı?

ve birde örnek veriyorum bir kanalda politika ihlali yaşandı diğer AdSense zarar görür mü? Veya o kanalda yediğim için tüm kanalların para kazanması devre dışı kalır mı? Diğer kanalları etkiler mi?

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Merhabalar, evet etkilenir adsense hesabınız devre dışı bırakılırsa tüm kanallarda gider. Ve bir sınırı yok ne kadar isterseniz kanalınız olabilir

bybilisim1

Üye
Üye
Merhabalar, evet etkilenir adsense hesabınız devre dışı bırakılırsa tüm kanallarda gider. Ve bir sınırı yok ne kadar isterseniz kanalınız olabilir
peki böyle kendimizi riske atmak yerine, ağabeyimin ya da ailemdeki herhangi birinin(18 yaşını doldurmuş) üzerine yeni AdSense hesabı açsam ve yeni açtığım kanalı o AdSense hesabına bağlasam daha mantıklı olmaz mı?

diyelim ki böyle bir işlem yapacağım nelere dikkat etmeliyim?

halilgurbuz

Üye
Üye
E bu çok iyiymiş :)
Eşimin adsense hesabına benim youtube kanalımı bağlasam
sonra da eşim bir kanal açsa yine o adsense hesabına bağlasa ne güzel olur işte :)
Aile faciasından kurtarmış olurum :D

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
yusufergisi.com

Yusuf ERGİŞİ

Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
yusufergisi.com
Sen Çok yaşa Yusuf abiii :)
Moreandmore konuya çözüm bulacak gibi bakalım hayırlısı :)
Eşimin adsense hesabını sitem için kullanmıştım. iptali olursa onun yeni adsense hesabını kullanıcaz. Bizde birşeyler kazanmayalımmı Yusuf abiii :)
Kazanıcaksın tabi, sana söylemiştim bir çözümü bulunur elbet diye :) Sabrettiğin taktirde amacına ulaşırsın umarım :)

Yusuf ERGİŞİ

Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
yusufergisi.com
ben hala soruma cevap alamadım.
@bybilisim1 selam :)

Sorumluluk derken, kim adına hesap açmışsanız ve kullanıyorsanız, herhangi bir politika ihlali oluştuğunda, adına hesap açtığınız ve kullandığınız yakınınız bir daha kendi adına AdSense hesabı oluşturamaz denilmek istenmiş. Farklı bir soru mu yöneltmiştiniz?

ausozluk ankara üniversitesi sözlük kadın forumu