Youtube Bağlı Hesap adsense banli

• Değerli kullanıcımız Ziyaretçi, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına forumumuzdaki kategorileri çeşitlendirdik. Ana sayfadan kategorileri inceleyebilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz kategoriler için sitenin en alt kısmında bulunan iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

cilingirhocası

Üye
Üye
18 Nis 2020
6
3
3
Merhabalar. 1.000 aboneyi geçmiş ve 4.000 saatin dolmasını beklediğim bir kanalım var. Ama bu kanalımdaki mail hesabimli adsensede banlı yani durdurulmuş. İlerki zamanda 4.000 saat dolduğunda reklamları nasıl aktif edebilirim..

Must Leisure

Üye
Üye
13 Şub 2020
183
68
28
Bu ban ne zaman vede nasıl gerçekleşti bunla ilgili bir bilginiz var mı ? Hesabı birinden mi aldınız, konu içerisinde yeteri bilgi yok , ban sebebini de açıklarsanız size daha kolay yardımcı olur , bir yol gösteririz

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

cilingirhocası

Üye
Üye
18 Nis 2020
6
3
3
Bu ban ne zaman vede nasıl gerçekleşti bunla ilgili bir bilginiz var mı ? Hesabı birinden mi aldınız, konu içerisinde yeteri bilgi yok , ban sebebini de açıklarsanız size daha kolay yardımcı olur , bir yol gösteririz
Web siteme adsense kodu yerleştirmiştim bu maille sonrasinda banlandı. Hesap bizzat benim.

Must Leisure

Üye
Üye
13 Şub 2020
183
68
28
Kod yerleşme ile adsense banlanmaz, kendi sitenizde ki reklamlara tıklama yapmış olabilirsiniz bu sebepten dolayı adsenseniz askıya alınmış yada banlanmıştır , eğer süresiz ban var ise youtube kanalınız da bundan etkilenir , bu durumumla ilgili almış olduğunuz herhangi bir mail var ise burada bizimle paylaşın

• Sevdim
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Must Leisure

Üye
Üye
13 Şub 2020
183
68
28
Konu çok karmaşık anlatılmış , buradakileri uygulayan kişi zaten gelip soru sormaz,, Bu videodaki bilgiler eski şu an bir kişinin 2. bir adsensesi olamaz, farklı telefon olsa bile ,kimlik bilgileri hep aynı buda o kişinin 2. adsense si var demek oluyor, buda banlanma sebebidir.

sahinselcuk

Üye
Üye
16 May 2020
21
9
3
Video zaten onu söylüyor. Eski olması imkansız. Karmaşık olan bir şey yok. Anlamadınız sanırım

sahinselcuk

Üye
Üye
16 May 2020
21
9
3
Konu çok karmaşık anlatılmış , buradakileri uygulayan kişi zaten gelip soru sormaz,, Bu videodaki bilgiler eski şu an bir kişinin 2. bir adsensesi olamaz, farklı telefon olsa bile ,kimlik bilgileri hep aynı buda o kişinin 2. adsense si var demek oluyor, buda banlanma sebebidir.
Bu videoyu insanlar yeni görüyor. Ben paylaşmak istedim. Bu videoyu görmeden direkt buraya geldiler. Burada gördüler :) Durum bu kadar basit.

Must Leisure

Üye
Üye
13 Şub 2020
183
68
28
Video zaten onu söylüyor. Eski olması imkansız. Karmaşık olan bir şey yok. Anlamadınız sanırım
Youtube konusunda çok iyiyim diyebilirim , sizin bildikleriniz başkalarının sizin gibi anlamasına demek değildir. 1 sene önce çekmiş olduğum video bilgileri şu anda göstermiş olduğum kısımda yok farklı.
Yanlışım var ise düzeltin eğer siz bir adsense açtınız, bir vergi numarası aldınız, bu vergi numarası telefon numarasına değil orada vermiş olduğunuz Tc kimlik numarası üzerinde kayıtlıdır, Burada deyiliyor ki 2. bir adsensi başka telefon no üzerinden açabilirsiniz, Açtık diyelim ,isim soy ısım aynı Tc kimlik no aynı, o zaman aynı kişi üzerinde 2 adsense oldu , bu tespit edildiğinde de adsense ban yiyecek. O zamanda çift hesap sorunu olacak , eskiden bir çok adsense hesabı açıyorduk ama adsense bunla uğraşmak yerine , bir isme ait 1 adsense olur kuralı getirdi,