Youtube Kanalı Sorunu (Adsense Hesabı İle Alakalı)

wustafacn

Üye
Üye
28 Mar 2024
3
1
3
şimdi benim şöyle bir sorunum var. Zamanında polonyada yaşadım ve adsense hesabım polonya için geçerli.

1. Soru: Ben bu ülkeyi değiştirmeye çalışıyorum, değişmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

2. Soru: Eğer ki değişmedi, yakında youtube kanalımın para kazanma özelliği açılacak, bunu başka bir adsense hesabına bağlayıp para kazanmaya devam edebilir miyim?

3. Soru: Eğer olmaz ise ne yapmayılım ?

4. Soru: Komple youtube kanalını yeni hesap açıp taşıma gibi bir işlem yapabiliyor muyuz ?

Şimdiden teşekkür ederim.

gugilabla

Gugıl Abla
Destek Ekibi
6 Ağu 2019
103
66
28
Ireland - Dublin
şimdi benim şöyle bir sorunum var. Zamanında polonyada yaşadım ve adsense hesabım polonya için geçerli.

1. Soru: Ben bu ülkeyi değiştirmeye çalışıyorum, değişmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

2. Soru: Eğer ki değişmedi, yakında youtube kanalımın para kazanma özelliği açılacak, bunu başka bir adsense hesabına bağlayıp para kazanmaya devam edebilir miyim?

3. Soru: Eğer olmaz ise ne yapmayılım ?

4. Soru: Komple youtube kanalını yeni hesap açıp taşıma gibi bir işlem yapabiliyor muyuz ?

Şimdiden teşekkür ederim.
Selam,

1- Ülke değişikliği yapılamıyor. Mevcut hesabınızı iptal edip, iptal ettiğinizden emin olduktan sonra yeni bir hesap oluşturup öyle devam etmelisiniz.

2- Yeni oluşturacağınız hesap ile devam edin. (Polonya hesabınızın tamamen iptal edildiğinden emin olmadan bu işlemi yapmayın) Youtube studio üzerinden işlemleri takip edin.

3- Bu sorunun cevabı 1 ve 2 dedir.

4- Evet buna da yukarda cevap vermiş oldum.

Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

wustafacn

Üye
Üye
28 Mar 2024
3
1
3
Ekran görüntüsü 2024-03-29 132005.png

Kısa bir zaman sonra HEMEN BAŞVUR butonu aktif olacak. Bu hesabımın adı diyelim birincihesap@gmail. Bu hesap Polonyada kayıtlı. Bunun adsense bölümü aşağıda görüldüğü gibi kapattım.

Ekran görüntüsü 2024-03-29 132011.png
Şuan bu şekilde duruyor birincihesap@gmail in adsensesi.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Şimdi ikincihesap@gmail diye hesap açtım.

Ekran görüntüsü 2024-03-29 132320.png
Ekran görüntüsü 2024-03-29 132330.png
ikincihesap@gmail şuan bu şekilde duruyor. Farklı emailler (yani hesaplar) olduğundan dolayı bir sıkıntı yaşabilir miyim ? Bu şekilde doğru mu yaptım acaba ?

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
327
137
43
Hesabınızın birini kapamadan 2. açmayın, hesap kapama işlemi için , belirli bir süre beklemeniz gerekmekte, hemen açarsanız 2. hesap sorunu ile karşılaırsınız, endişelerinizi anlyoruz , ileride sorun yaşamamak adına ,bundan dolayı biraz sabirli olmalısınız

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Ekli dosyayı görüntüle 2545

Kısa bir zaman sonra HEMEN BAŞVUR butonu aktif olacak. Bu hesabımın adı diyelim birincihesap@gmail. Bu hesap Polonyada kayıtlı. Bunun adsense bölümü aşağıda görüldüğü gibi kapattım.

Ekli dosyayı görüntüle 2546
Şuan bu şekilde duruyor birincihesap@gmail in adsensesi.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Şimdi ikincihesap@gmail diye hesap açtım.

Ekli dosyayı görüntüle 2547
Ekli dosyayı görüntüle 2548
ikincihesap@gmail şuan bu şekilde duruyor. Farklı emailler (yani hesaplar) olduğundan dolayı bir sıkıntı yaşabilir miyim ? Bu şekilde doğru mu yaptım acaba ?
Uzman arkadaşlarımın yanıtına ilave olarak bende eklemek isterim. Farklı emailler (hesaplar) olması sorun olmaz. Doğru yapmışsınız. @Must Leisure arkadaşımızın ve @gugilabla 'nın ilettikleri doğru yanıtlar için de çok teşekkür ediyorum.

İyi dileklerimle,

• Beğen
Tepkiler: gugilabla