Youtube kanalımı adsense bağlayamıyorum...

remcdbcrb

Üye
Üye
26 Haz 2020
3
1
1
Merhaba,
Daha önce bir web sayfam için adsense başvurdum. Onay sürecinde sitenin iyileştirilmesi gerektiğini belirten bir mail aldım.
Ancak daha sonra reklamdan vazgeçtiğim için hiçbir şey yapmadım.
Şimdi youtube kanalıma reklam almak için başvuru yapıyorum ve adsense hesabınız zaten var diyor.
Adsense hesabıma girdiğimde HESABIM kısmı aktif değil ve hala anasayfadaki
"Sitenizi bağlamaya devam edebilmemiz için lütfen saptadığımız sorunu çözün."
uyarısı görünüyor ve hiçbir şey yapamıyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
İyi günler dilerim.

remcdbcrb

Üye
Üye
26 Haz 2020
3
1
1
Merhaba,
Web sayfam için başvuru yapıp red cevabı aldığım adsense hesabı hala aktif değil. Ben de youtube kanalım için yeni bir hesap açıp bağladım. Diğeri aktif olmasa bile yeni adsense hesabımdan ödeme alamayacağımı düşünmeye başladım. Bu konuda yardım ederseniz sevinirim. Eğer hala gerekli ise adsense ana sayfamın bilgilerini gönderebilirim. Teşekkür ederim.

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,348
1,420
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhaba,
Web sayfam için başvuru yapıp red cevabı aldığım adsense hesabı hala aktif değil. Ben de youtube kanalım için yeni bir hesap açıp bağladım. Diğeri aktif olmasa bile yeni adsense hesabımdan ödeme alamayacağımı düşünmeye başladım. Bu konuda yardım ederseniz sevinirim. Eğer hala gerekli ise adsense ana sayfamın bilgilerini gönderebilirim. Teşekkür ederim.

Merhaba,

Diğer hesabınız onaylanmadı ise, YouTube için oluşturduğunuz adsense hesabınız üzerinden devam edebilirsiniz. Eğer onaylanmış ancak sitenizi bağlamada sorun yaşıyorsanız hesap çakışması ile karşı karşıya kalırsınız. Bilindiği gibi her bir kullanıcı için tek bir adsense hesabı oluşturulmasına müsaade edilmektedir. Hesaplardan bir tanesini kapatmanız tavsiye olunur.

@Bayram Şenakar çok teşekkür ederim.

İyi dileklerimle,

• Beğen
Tepkiler: Bayram ŞENAKAR