Youtube "tekrar kullanılan içerik" hatası

RKazir

Üye
Üye
9 Mar 2024
4
0
1
Merhaba arkadaşlar Youtube kanalım abone sayısı ve izlenme saati dolduğu için başvuruyu tamamladım ama "tekrar kullanılan içerik" hatası geldi. Kanalım ingilizce masal ve ninni kanalı, masallardan süresi uzun olsun diye 3-4 tanesi birleştirip tekrar yüklemiştim yani bir videoda 3-4 tane masal olan videolar vardı. Onları şu an sildim. Birde Sora'nın bir animasyon videosu vardı onuda sildim. şuan başvuru süresinin dolmasını bekliyorum. Bu işleri bilen arkadaşlar kanalı inceleyip eksiklerimi söyleyebilirse ona göre düzenlemeler yapmak istiyorum. Kanallardaki ninniler ve masallardaki resimlerin hepsi yapay zeka ile yapılmış ve üzerinde oynanmıştır. Ninnideki müzikler için bir problem olur mu tekrar. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
326
137
43
Bu konu ile ilgili açılmış , konu başlıkları mevcut, eğer arama kısmına yazarsanız karşınıza çıkacaktır, benzer durum benimde başıma geldğinden dolayı , sizin duygularınızı çok iyi anlıyorum .
İnceleme sistem botları tarafından yapıldığından , gerçek kişilerin incelemesi için sizden istenenleri yapmak zorundasınız, 5 dk bir video ile , bu videoalrın nasıl yaptığınızı , kullandığınız araç , gereç, düzenleme ,programlarını kanıt olarak ,çerik sunmanız gerekiyor. Eğer sizin için uygun olursa , özelden video linki atarım

RKazir

Üye
Üye
9 Mar 2024
4
0
1
Bu konu ile ilgili açılmış , konu başlıkları mevcut, eğer arama kısmına yazarsanız karşınıza çıkacaktır, benzer durum benimde başıma geldğinden dolayı , sizin duygularınızı çok iyi anlıyorum .
İnceleme sistem botları tarafından yapıldığından , gerçek kişilerin incelemesi için sizden istenenleri yapmak zorundasınız, 5 dk bir video ile , bu videoalrın nasıl yaptığınızı , kullandığınız araç , gereç, düzenleme ,programlarını kanıt olarak ,çerik sunmanız gerekiyor. Eğer sizin için uygun olursa , özelden video linki atarım
cevabınız için teşekkürler. bazı videoları sildim benim asıl sorum ninnilerdeki müziklerden kaynaklı olabilir mi? çünkü bazı masalları birleştirip tekrar yüklemiştim. onları kanaldan kaldırdım

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
326
137
43
Tekrar kullanılan içerik demek , sadece video ile alakalı değildir, başlıkların, hecdeklerin ,etiktlerin , açıklama kısımlarının vede videodaki içeriklerde sürekli tekrarlanan konuların benzerliğidır, Sizden istenen bu ve benzeri videoların nasıl oluşturduğunuz vede buna harcamış olduğunuz emeklerdir, sizden 3 ay içerisinde bir ıtıraz istenecek , bundan dolayı çok dikkatlice bu videoyu hazırlamanız gerekli, video bittikten sonra ,itiraz süresince videolar üzerinde değişme yada video silme yapmayın , itiraz kabul edilmez,
Aynı müzikleri kullanmamaya çalışın .

RKazir

Üye
Üye
9 Mar 2024
4
0
1
Tekrar kullanılan içerik demek , sadece video ile alakalı değildir, başlıkların, hecdeklerin ,etiktlerin , açıklama kısımlarının vede videodaki içeriklerde sürekli tekrarlanan konuların benzerliğidır, Sizden istenen bu ve benzeri videoların nasıl oluşturduğunuz vede buna harcamış olduğunuz emeklerdir, sizden 3 ay içerisinde bir ıtıraz istenecek , bundan dolayı çok dikkatlice bu videoyu hazırlamanız gerekli, video bittikten sonra ,itiraz süresince videolar üzerinde değişme yada video silme yapmayın , itiraz kabul edilmez,
Aynı müzikleri kullanmamaya çalışın .
malesef video sildim 1 ay içinde tekrar başvuru yapacağım dediklerinizi yapmaya çalışacağım. teşekkürler

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
326
137
43
İtirazlar videolu olarak yapılması gerekiyor, onunda süresi ,uyarıdan sonraki 3 aydır , hangı gün yapacağınıza dair açıklama kısmında vardır, Dikkatlı olmanız gerekmekte ,eğer yeteri delil sunmasanız , 2. bir uyarıda 3 ay daha beklemeniz gerebilir

bng.bst

Üye
Üye
15 Mar 2024
8
0
1
Merhaba, bana özelden o videoyu gönderir misiniz. Nasıl videolu delil sunacağımı bilmiyorum, yol gösterir misiniz?