youtube yayın afk ve dolandırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet214454

Üye
Üye
29 Ara 2020
3
0
1
selamlar adsense türkiye ben mehmet bu adam youtubede her gün yayınını afk bırakıyor bu youtubede aykırı bişey yaşı tutmayanlara ve emegiyle yayın yapanlara ban atıyorsunuz bu adam niye banlanmıyor youtuben afk burakıyor ve 3gün boyunca youtube yayınını döngü yapıyor ve bu yayında afk ve dolandırma var bu adama ban atmanız lazım ayriyeten wepcem ve lsite dışı yayınlarını herkeze açık yayınlanan yayınlarını inceleyin gerekeni yapın emek vererek yayın yapanlar ban yer ama bu adam yaptıgı suç bununla ilgilenin ve 5gün boyunca bile afk yayın yaptı birisi yayında küfür edince 90 gün yayın banı yiyor ! bu adamı youtube görmedi siz gerekeni yapın inceleyin youtube görmedigi için sizlere bildiriyorum ve adamın chatine bakın dolandırıcı sahtekar vb. filan neler yazan var anlarsınız dolandırıcı oldugunu sevgiler kanal ismi : or... tun.. ve linki : .....................

Samet47

Üye
Üye
2 Kas 2020
431
68
28
selamlar adsense türkiye ben mehmet bu adam youtubede her gün yayınını afk bırakıyor bu youtubede aykırı bişey yaşı tutmayanlara ve emegiyle yayın yapanlara ban atıyorsunuz bu adam niye banlanmıyor youtuben afk burakıyor ve 3gün boyunca youtube yayınını döngü yapıyor ve bu yayında afk ve dolandırma var bu adama ban atmanız lazım ayriyeten wepcem ve lsite dışı yayınlarını herkeze açık yayınlanan yayınlarını inceleyin gerekeni yapın emek vererek yayın yapanlar ban yer ama bu adam yaptıgı suç bununla ilgilenin ve 5gün boyunca bile afk yayın yaptı birisi yayında küfür edince 90 gün yayın banı yiyor ! bu adamı youtube görmedi siz gerekeni yapın inceleyin youtube görmedigi için sizlere bildiriyorum ve adamın chatine bakın dolandırıcı sahtekar vb. filan neler yazan var anlarsınız dolandırıcı oldugunu sevgiler kanal ismi : o..... tu........... ve linki : ......................
ne gıcık herif

• Beğen
Tepkiler: mehmet214454

mehmet214454

Üye
Üye
29 Ara 2020
3
0
1
ayn emek veren insanlar bi küfür eder anında 3 ay ban atarlar yayın banı ama malesef google böyle insanları görmüyor ve ban atmıyor afk ve eski yayınlarını izletiyor ve chati bile dolandırıcı vb küfürler adam dolandırıcı . ama hala google ban atacak

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
selamlar adsense türkiye ben mehmet bu adam youtubede her gün yayınını afk bırakıyor bu youtubede aykırı bişey yaşı tutmayanlara ve emegiyle yayın yapanlara ban atıyorsunuz bu adam niye banlanmıyor youtuben afk burakıyor ve 3gün boyunca youtube yayınını döngü yapıyor ve bu yayında afk ve dolandırma var bu adama ban atmanız lazım ayriyeten wepcem ve lsite dışı yayınlarını herkeze açık yayınlanan yayınlarını inceleyin gerekeni yapın emek vererek yayın yapanlar ban yer ama bu adam yaptıgı suç bununla ilgilenin ve 5gün boyunca bile afk yayın yaptı birisi yayında küfür edince 90 gün yayın banı yiyor ! bu adamı youtube görmedi siz gerekeni yapın inceleyin youtube görmedigi için sizlere bildiriyorum ve adamın chatine bakın dolandırıcı sahtekar vb. filan neler yazan var anlarsınız dolandırıcı oldugunu sevgiler kanal ismi : ........... ve linki : .................
YouTube canli yayin sistemi algilar ve gerekli ihtari uygular yayinin kapatilmasini istiyorsaniz spam olarak bildirin gorevli ekip yayin spamsa sonlandirir topluluk ihtari uygular.Dolandirici diye insanlarida kolay itham etmemenizi tavsiye ederim ciddi bir sey var sandim alt tarafi oyun kutu açılısini geciktiriyor sizde izliyorsunuz :)

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
ayn emek veren insanlar bi küfür eder anında 3 ay ban atarlar yayın banı ama malesef google böyle insanları görmüyor ve ban atmıyor afk ve eski yayınlarını izletiyor ve chati bile dolandırıcı vb küfürler adam dolandırıcı . ama hala google ban atacak
Merhaba,

İlgili kanal ın 'bildir' seçeneğini kullanarak durumu iletmenizi rica ediyorum.

Gerekli inceleme yapılarak, uygun görülen işlem bahse konu kanala uygulanacaktır.

Bildirim için teşekkür eder, kolaylıklar dileriz.

mehmet214454

Üye
Üye
29 Ara 2020
3
0
1
YouTube canli yayin sistemi algilar ve gerekli ihtari uygular yayinin kapatilmasini istiyorsaniz spam olarak bildirin gorevli ekip yayin spamsa sonlandirir topluluk ihtari uygular.Dolandirici diye insanlarida kolay itham etmemenizi tavsiye ederim ciddi bir sey var sandim alt tarafi oyun kutu açılısini geciktiriyor sizde izliyorsunuz :)
kutu gecikmesimi abarmayın lütfen adam yayını afk bırakıyor yayını baştan bi dinleyin anlayıpta gelin ortalarına anlarsınız ve burda youtueb göre afk yayın yapmak yasak bişey buda dolandırıcılıga girer okumadıysanız ögrenin destek rolün var o kadar ve adamın chatine bakarsanız ne oldugunu anlarsınız ve bu adamın 4 gün boyunca yayını döngü yaptıgı yayının eski sesleri verip kutu açmada ekranında bıraktıgını bumu dogru bişey ben google yetkilisinden cevapımı aldım en yetkilisinden . bu yerde böyle yayın yapılması utanç verici ama küfür etse iyi yayıncılar direk ban yiyor bu adam yaptıgı resmen kandırma dolandırma bana bahsetmeyin

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
kutu gecikmesimi abarmayın lütfen adam yayını afk bırakıyor yayını baştan bi dinleyin anlayıpta gelin ortalarına anlarsınız ve burda youtueb göre afk yayın yapmak yasak bişey buda dolandırıcılıga girer okumadıysanız ögrenin destek rolün var o kadar ve adamın chatine bakarsanız ne oldugunu anlarsınız ve bu adamın 4 gün boyunca yayını döngü yaptıgı yayının eski sesleri verip kutu açmada ekranında bıraktıgını bumu dogru bişey ben google yetkilisinden cevapımı aldım en yetkilisinden . bu yerde böyle yayın yapılması utanç verici ama küfür etse iyi yayıncılar direk ban yiyor bu adam yaptıgı resmen kandırma dolandırma bana bahsetmeyin
Bu tarz basit kanallarin olayi bu burasi adsense üzerine destek veriyor,sorun yasadiginiz için yazdiklariniza deger vererek cevapladim.5 Yildir youtubeda çeşitli kanallarada destek vermek uzere kendi kanallarimida işletiyorum mevzuata hakimim metin olun.Bahsettiginiz şekilde ban bildirilen içerikler denetlenince uygulanir rahatsizliginizi gidermeniz için de çözümü size ilettik.Yorum yapacaksanız saygi çerçevesinde yapın aksi halde karsinizda sorunlarınıza yardim edecek muhatap bulamazsiniz.

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
318
136
43
Yanlış yerdesin , burada kimse kimsenin kanalını kapayamaz, burası yardım yeri

Eren "Antares" Akkuş

Google Platin Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
21 Nis 2020
328
205
43
Erzurum
erenakkus.com.tr
Merhabalar,
Yardımcı Olan @Atacbala @Yusuf ERGİŞİ Hocalarıma teşekkür ediyorum onların tavsiyesi ile sizin tavsiyeye uymanız ile yayın gizliye alınıp kapatılmıştır.
Eğer aynı şekilde açarsa bildirmekten çekinmeyiniz. Sorun çözüldüğü için konu kilitlenmiştir. Sayın konu sahibi bir sorunuz olursa konu açmaktan çekinmeyiniz.

Saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...