Zaten Bir Adsense Hesabınız Var

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhaba @Onur,

Talebiniz alınmış ve ilgili birime yönlendirilmiştir. Sabrınız için teşekkürler. Bu arada değerli desteği için @mehmet ali ye çok teşekkürler :)

starkbt

Üye
Üye
4 Eyl 2018
1
0
0
İyi akşamlar bende hemen hemen aynı dertten muzdaribim yusuf bey Yayıncı kimliğiniz: starkteknoloji@gmail.com mail adresini kullanarak pub-5407813317429442 ben bu hesabımı aktif etmeye çalışıyorum, yalnız

Zaten bir AdSense hesabınız varAdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Kullanabileceğiniz başka bir AdSense hesabınız olduğunu biliyor muydunuz?AdSense'te kişi başına bir hesap açılmasına izin verilir. AdSense'i kullanmaya başlamak için aşağıdakilerden birini uygulayabilirsiniz:
1.​
star...@gmail.com ile ilişkili mevcut hesabınızı kullanmaya devam edin. Bu hesaba erişemiyorsanız, oturum açma sorun gidericisindeki adımları takip edin.​
veya
2.​
AdSense hesabınızı iptal etme başlıklı Yardım Merkezi makalesinde yer alan adımları takip ederek diğer hesaplarınızı kapattıktan sonra tekrar oturum açmayı deneyin.​
Reklamlarınızın en kısa zamanda yayınlanmaya başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz.Teşekkürler,
Google AdSense Ekibi

sürekli bu maili atıyorlar mail adresimide göremiyor hangi mail adresi olduğunu bilmiyorum eskisi var ise nasıl iptal edebilirim ve bu mail ve pu kimlikle nasıl aktif edebilirim yardımcı olabilirmisiniz rica etsem

Şimdiden Teşekkür Ederim.

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Değerli arkadaşlar merhaba,

Son zamanlarda çakışan hesaplarla alakalı oldukça yoğun geri dönüş alıyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte karşılaştırma ve tarama konusunda akıllı yazılımlara yer verildi. Daha evvel yanlışlıkla veya bilerek açılmış ve unutulmuş hesaplar buna neden olduğu gibi, yazılım kontrollü bir tarama işlemi olduğu için bir çoğuda sistemsel olmaktadır. Şu aralar yoğunluktan dolayı ilgili birimden geri dönüş almakta güçlük çekiyorum. Fakat mühendisler bu konu ile ilgili yoğun bir çalışma içindeler. Sizi sonuç aldığımda bilgilendireceğim.

Sabrınız için tekrar teşekkürler.