• AdSense'yi daha iyi kullanabilmek için AdSense Rehberi'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Hesap Sorunları zaten mevcut bir adsense hesabınız var

elif yildirim

Üye
Üye
merhaba hocam kısa bir süre önce ülke seçimini yanlış yapmış olduğum için kullanmış olduğum adsense hesabını sizin sayenizde kapattım şimdi tekrar yeni bir gmail hesabı ile adsense hesap açmaya çalıştım fakat her başvurumda zaten bir adsense hesabınız var diye bir mail aldım ve her mail dede farklı yayıncı kimlik numarası yazıyor
pub:9439808106480852
pub:8638298139124742
pub:3672874609934824
yukarıda yazmış olduğum adsense yayıncı kimliklerinin bağlı olduğu mail adreslerini ve şifrelerini bilmiyorum ve hiç birine giriş yapamıyorum sizden ricam bu sorunu çözmeniz şimdiden teşekkür ederim

Sezgin Güler

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Merhaba,

Kapatılmış eski Adsense hesabınızda bulunan bilgileri, yeni Adsense hesabına kayıt olurken doldurmayın, bu hatayı alırsınız. Ailenizden birinin adına doldurabilirsiniz.

Saygılarımla,
Sezgin

elif uludağ

Üye
Üye
Merhaba,

Kapatılmış eski Adsense hesabınızda bulunan bilgileri, yeni Adsense hesabına kayıt olurken doldurmayın, bu hatayı alırsınız. Ailenizden birinin adına doldurabilirsiniz.

Saygılarımla,
Sezgin
Merhaba,

Saygılarımla,
Sezgin
Merhaba Sezgin bey farklı bir isimde
Rica ederim. Dediğim gibi yaparsanız mutlaka çözülecektir. ;)
Teşekkür ederim peki ileride pin kodu geldiğinde benden bir banka hesap narası ve banka hesabımda KenDi ad ve soyadım la ödeme planı sectigimde sorun yasarmiyimyim yani Adsense'de faklı isim ödeme planı da farklı isim olursa olursa

Sezgin Güler

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Hayır sorun yaşamazsınız, zaten sizden parayı yatırabilmek için pin ve iban numarası istiyor doğru şekilde girildiğinde sorun çıkmaz.

DoğukanDemir

AdSense Gümüş Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
Web sitesi
twitter.com

elif uludağ

Üye
Üye
Teşekkür ederim Doğukan bey form gönderme uygulamasına girdiğimde adsense hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresi yazmam isteniliyor fakat ben kapatmak istediğim adsense hesabının ne e-posta hesapni nede şifasını hatırlıyorum nasıl form göndereceğim yardıci olurmusunuz teşekkür ediyorum

iremshn

Üye
Üye
AdMob politikaları kişi başına bir hesap açılmasına izin verir. AdMob'u kullanmaya başlamak için aşağıdakilerden birini uygulayabilirsiniz:​
1.​
beab...@gmail.com ile ilişkilendirilmiş mevcut hesabınızı kullanmaya devam edin. Bu hesaba erişemiyorsanız oturum açma sorun gidericisindeki adımları takip edin​
veya​
2.​
AdMob hesabınızı iptal etme başlıklı Yardım Merkezi makalesinde yer alan adımları takip ederek yinelenen hesaplarınızı kapattıktan sonra tekrar oturum açmayı deneyin
Reklamlarınızın en kısa zamanda yayınlanmaya başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz.​

Merhaba Bende böyle bir uyarı alıyorum. Eşimin eskiden aktif olarak kullandığı hesap. Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ederim

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
yusufergisi.com
Teşekkür ederim Doğukan bey form gönderme uygulamasına girdiğimde adsense hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresi yazmam isteniliyor fakat ben kapatmak istediğim adsense hesabının ne e-posta hesapni nede şifasını hatırlıyorum nasıl form göndereceğim yardıci olurmusunuz teşekkür ediyorum
Selam,

Değerli destek ekibi uzman arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum ve eklemek istiyorum. Bahse konu alana kullanmak istediğiniz hesabı yazın, geri kalanını ilgili birim uygun görürse temizleyecektir. Uygun görürse den kastım, herhangi bir politika ihlaliniz yoksa. Tabi politikalar ekibine müdehale şansımız olmadığı için olumlu yada olumsuz gelecek yanıttan bizim değil öncelikle sizin haberiniz olacaktır. Şimdiden iyi şanslar diliyorum.

Yusuf ERGİŞİ

Google Gold Product Expert
Yönetici
Destek Ekibi
Web sitesi
yusufergisi.com
AdMob politikaları kişi başına bir hesap açılmasına izin verir. AdMob'u kullanmaya başlamak için aşağıdakilerden birini uygulayabilirsiniz:​
1.​
beab...@gmail.com ile ilişkilendirilmiş mevcut hesabınızı kullanmaya devam edin. Bu hesaba erişemiyorsanız oturum açma sorun gidericisindeki adımları takip edin​
veya​
2.​
AdMob hesabınızı iptal etme başlıklı Yardım Merkezi makalesinde yer alan adımları takip ederek yinelenen hesaplarınızı kapattıktan sonra tekrar oturum açmayı deneyin
Reklamlarınızın en kısa zamanda yayınlanmaya başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz.​

Merhaba Bende böyle bir uyarı alıyorum. Eşimin eskiden aktif olarak kullandığı hesap. Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ederim
Merhaba,

Size açmış olduğunuz konu başlığı altından yanıt ilettim.

İyi dileklerimle

ausozluk ankara üniversitesi sözlük kadın forumu