Adsense tahmini kazançlar aniden kayboldu

kriptohaberi

Üye
Üye
2 Mar 2021
7
0
1
Sadece bir kaç gün önce 1.resimdeki gibi tahmini kazançlarım böyleydi bugün ise tahmini kazançlarım azaldı pek adsense anlamıyorum acaba öncekiler tahmini olduğu için mi aniden kayboldu ve 2.resimdekinde ise benim gerçek kazancım mı ? lütfen yardımcı olur musunuz

1.Resim
2021-04-01_11-20-56.png

2.Resim
2021-04-01_11-22-22.png

kriptohaberi

Üye
Üye
2 Mar 2021
7
0
1
Bu arada 18 TL olan bakiye bir kaç sene önce youtube adsense kalmıştı hep aynıydı web adsense bağlarken içinde kaldı

Muhammet77

Üye
Üye
31 Mar 2021
6
4
3
Sanırım 1.ci resim 3. aya ait olan istatistikler 2. resim ise 4.ay yani yeni istatistikler yanlış bilmiyorsam bu şekilde olması gerekir düşüş görünmüyor...

kriptohaberi

Üye
Üye
2 Mar 2021
7
0
1
Hayırlı olsun hocam bana sorarsan bir problem görünmüyor acizane tavsiyem geçersiz trafik tıklamalarına çok dikkat edin hiç taviz vermiyorlar bu konuda direkt Adsense'yi kısıtlıyorlar.
Saygılar.
Hocam Tavsiyeniz için çok teşekkürler birde 1. Fotoğrafta ki kazançlar bakiyeye neden yansımadı sizce yoksa sonradan mı yansıyor

Muhammet77

Üye
Üye
31 Mar 2021
6
4
3
Hocam Tavsiyeniz için çok teşekkürler birde 1. Fotoğrafta ki kazançlar bakiyeye neden yansımadı sizce yoksa sonradan mı yansıyor
Hocam bildiğim kadarı ile söylüyorum her ayın kazancı bir sonra ki ayın en geç 3'nde yansıması gerekiyor diye biliyorum. Yetkili arkadaşlar bilgilendirirse daha iyi olur.
Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: kriptohaberi