Para kazanmaya uygun olmayan bir video para kazanma başvurusunu açmada şartlara katkı sağlar mı?

Enoli

Üye
Üye
22 Nis 2024
5
1
3
Kanalım bu: https://www.youtube.com/@Bruttalia/videos
Yıllar önce bir video atmıştım 14 milyon izlendi bu sayede para kazanma başvurusu şartlarını önceden sağlamıştım. Başvuru yaptım fakat "tekrar kullanılan içerik" politikasından dolayı kabul etmediler bende kanala oyun içerikleri yüklemeye başladım.
14 milyon izlenen videomu gizliye alıp tekrardan başvurursam sadece kendime ait oyun videolarımdan dolayı para kazanma açılır mı? (sadece oyun videoları başvuru koşullarını sağlamayacak kadar az izlenmelere sahip, bu arada14 milyon izlenen videomu gizliye alınca hala para kazanma başvuruşu yapabiliyorum)

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
329
137
43
Videonuzu saklamanızın bir faydası olmaz, inceleme yapılırken , kanalda bulunan tüm videolar incelenir, Oyun videoları düzenlemesini yaparken çok dikkatlı olmanız gerekmekte, sürekli olarak aynı sahneler, aynı içerik, aynı başlık etiketler yaparsanız , bunar tekrar edilen içerik olarak algılanmakta,

Enoli

Üye
Üye
22 Nis 2024
5
1
3
Videonuzu saklamanızın bir faydası olmaz, inceleme yapılırken , kanalda bulunan tüm videolar incelenir, Oyun videoları düzenlemesini yaparken çok dikkatlı olmanız gerekmekte, sürekli olarak aynı sahneler, aynı içerik, aynı başlık etiketler yaparsanız , bunar tekrar edilen içerik olarak algılanmakta,
Mesela atıyorum AC Unity oyununda serbest takılıp biraz fight attığım bir video paylaştım. Ardından 5 tane daha bu şekil video yaptım ama sahneler, yerler falan farklı bu yine de tekrarlanan içerik mi sayılıyor?

• Beğen
Tepkiler: Must Leisure

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
329
137
43
Mesela atıyorum AC Unity oyununda serbest takılıp biraz fight attığım bir video paylaştım. Ardından 5 tane daha bu şekil video yaptım ama sahneler, yerler falan farklı bu yine de tekrarlanan içerik mi sayılıyor?
etiketler ve başlıklara dikkat edin