Geçersiz tıklama

erkan10

Üye
Üye
4 Nis 2020
12
4
3
Daha yeni gördüm bir kontrol edeyim dedim böyle bir şryle karşılaştım geçersiz tıklama diye düşünüyorum hiç böyle tıklama almamıştım nasıl google a yazabilirim yardımcı olur musunuz veya nasıl bir çözüm yolu izlerim. Siteyi açtığımdan beri böyle reklam tıklamadı almadım ban yemem umarım

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201221-002925_Chrome.jpg
    Screenshot_20201221-002925_Chrome.jpg
    176.6 KB · Görüntüleme: 25

osman

Üye
Üye
Banlı Üye
29 Ağu 2020
37
11
8
Daha yeni gördüm bir kontrol edeyim dedim böyle bir şryle karşılaştım geçersiz tıklama diye düşünüyorum hiç böyle tıklama almamıştım nasıl google a yazabilirim yardımcı olur musunuz veya nasıl bir çözüm yolu izlerim. Siteyi açtığımdan beri böyle reklam tıklamadı almadım ban yemem umarım
kaynak neresi tıklamaların

Eren "Antares" Akkuş

Google Platin Ürün Uzmanı
Destek Ekibi
21 Nis 2020
328
205
43
Erzurum
erenakkus.com.tr
Merhabalar,
Siz tıklamamışsanız kullanıcı tıklamış ise sıkıtı yoktur olabilir. Eğer zaten bir saldırı ise google bakiyenizden düşer.

Saygılarımla

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhaba,

Destek olan arkadaşlara teşekkür ederek eklemek istiyorum.

Sabotaja maruz kalmış olabilme ihtimaline karşı bu formu kullanarak bildirimde bulunmanızı tavsiye ediyorum.

Kolaylıklar dilerim.

Tamer Arbak

Destek Ekibi
Destek Ekibi
10 Nis 2018
108
71
28
42
Gece yarısından hemen sonra 29 dk içinde 208 reklam gösteriminden 9 tıklama kaydetmişsiniz.
Bana göre hesabınızı tehlikeye atacak bir durum söz konusu değil.
Yeni algoritmalar geçersiz tıklamaları es geçeceği için endişelenmeniz yersizdir.
Endişenizi yenemiyorsanız Yusuf beyin yönlendirdiği linke tıklayarak durumunuzu raporlayın.

hayrettinefe90

Üye
Üye
4 Şub 2021
1
0
1
merhaba, benimde hesabım geçersiz tıklama nedeni ile duraklatıldı. youtubede artık para kazanamayacağım ve adsense hesabı tekrar oluşturamayacağım hakkında mail aldım. itiraz ve buldugum geçersiz tıklama etkinlikleri formlarını doldurdum. her seferinde otomatik mail cevap geldi. Bunun bir çözümü yok mudur arkadaşlar lütfen yardımlarınızı rica ediyorum.

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
merhaba, benimde hesabım geçersiz tıklama nedeni ile duraklatıldı. youtubede artık para kazanamayacağım ve adsense hesabı tekrar oluşturamayacağım hakkında mail aldım. itiraz ve buldugum geçersiz tıklama etkinlikleri formlarını doldurdum. her seferinde otomatik mail cevap geldi. Bunun bir çözümü yok mudur arkadaşlar lütfen yardımlarınızı rica ediyorum.
Gecersiz tiklamala sonuçları genelde olumsuz sonuclanmaktadir

Tamer Arbak

Destek Ekibi
Destek Ekibi
10 Nis 2018
108
71
28
42
Bu mesajı aldıysanız olayınız bitmiştir.
Aile üyelerinizden birinin üzerine yeni bir hesap açabilirsiniz.
Yeni e-posta, yeni google hesabı, yeni bir isim ve bu isim üzerine yeni bir banka hesabı.
Pin zarfını beklerken, geçersiz tıklamaları doğuran sebepleri ortadan kaldırmak için düşünecek vaktiniz olacak.
Bir anlık sinirle youtube hesabınızdaki videoları silmeyin!
Hepsini bilgisayarınıza indirin ve yeni açacağınız kanalda tekrar kullanmak üzere bekletin.

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
326
137
43
Bu konuda en büyük mağdurlardan biriyim , benimde kanalım geçersiz tıklamadan para kazanma iptal oldu ama , adsensem ban yemedi, itiraz ettim kabul edildi ama kanalı bir türlü adsense bağlayamadım, Google adsense ekibi hala uğraşıyor,
Başka birinin adına kanal açtım , sildiğim videoları yeni kanala yükledim , Kanalım 1 sene sonra gerekli koşul karşıladı para kazanma açıldı, Bazen bizim yapmadığımız bir etkinlik ya da tıklama yüzünden bu tür olaylar yaşanmakta , fakat google bu konuda çok katı ,kim yaparsa yapsın sorumlu siz oluyorsunuz