Kazançlarım Çok Düşük

poyrazkaan

Üye
Üye
1 Haz 2018
31
29
18
99udemycoupon.blogspot.com
Merhaba websiteme günlük 3-4 bin görüntüleme alıyorum ve site ingilzce olduğu çoğunluğu yabancı ülkelerden ama hiç tıklanma olmuyor ve günlük kazancım 0.20 -0.50 civarında herzaman hiç tıklanma olmuyor 3 bin görüntülenmeye 1 tık alıyorum sitem blogspot olduğu için mi yoksa reklam yerleşimim doğru değilmi anlamadım sitemde 546 yayın var ve silmek de istemiyorum son olarak siteye giren kişinin adblocku açıksa adblock kapatınız uyarısını veriyor buda insanları reklamlara tıklamamaya yöneltirmi yorumlarınızı bekliyorum herkese iyi forumlar.

site adres: Udemy Coupons

kazanç raporu: resimag.com/p1/40450c3fce.png

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhaba websiteme günlük 3-4 bin görüntüleme alıyorum ve site ingilzce olduğu çoğunluğu yabancı ülkelerden ama hiç tıklanma olmuyor ve günlük kazancım 0.20 -0.50 civarında herzaman hiç tıklanma olmuyor 3 bin görüntülenmeye 1 tık alıyorum sitem blogspot olduğu için mi yoksa reklam yerleşimim doğru değilmi anlamadım sitemde 546 yayın var ve silmek de istemiyorum son olarak siteye giren kişinin adblocku açıksa adblock kapatınız uyarısını veriyor buda insanları reklamlara tıklamamaya yöneltirmi yorumlarınızı bekliyorum herkese iyi forumlar.

@poyrazkaan selam :)

Siteni inceledim, evet reklam yerleşimi ve boyutlarla ilgili daha doğru kararlar alabilmen için bu makaleyi incelemeni öneriyorum. Ayrıca ilgi çekici reklamlar görmeyince kullanıcılar tıklamazlar. Herkese hitap eden içerikler olsa, içeriklere göre reklam da alacağından durum değişebilir. Bir çok reklam sunum çeşidi var: İçeriklere göre, coğrafi konuma göre, kullanıcının ilgi alanına göre, kültür vs gibi bunları sistem kendisi organize ediyor. Hiç reklam tıklamamış birisine önce coğrafi konuma bakar, sonra içeriklere göre sunum yapar. Ama bir kişi bir makyaj malzemesine bakmışsa o kişiye ilgi alanına göre (içeriklerinden bağımsız) reklam sunulmaya başlar. Gerçekten tıklanmıyordur, bu durumu iyi değerlendirmen gerekir. Google hiç bir zaman reklama tıklanılınca (organikse) silme işlemi yapmaz. Ayrıca reklama tıkladın kapattın bu tıklama kabul edilmez. Amaca da uygun olması gerekiyor. Mesela sitede geçirilen süre, reklama tıklanılınca kullanıcının aldığı aksiyon (kullanıcı ne yapmış) vb gibi sistem tamamını analiz ediyor.

İyi dileklerimle

• Beğen
Tepkiler: poyrazkaan

Risk

Üye
Üye
7 Ağu 2018
10
14
3

merhaba sitenin hitleri çoğunlukla organik mi ? yoksa pinleme gibi yöntemler veya daha farklı yollar ile mi ?

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ