Youtube Adsense Hesabımı Onaylanmıyor | 1 Haftadır Devam Ediyor Yazıyor

ahmetagit12

Üye
Üye
9 Mar 2024
2
0
1
Selamlar, İlk Olarak 3 Mart Tarihinde Para Kazanma İçin Başvurdum.Aynı Şekilde 3 Martda Yeni Bir Google Hesabı Açıp Youtube de 2.adımdan Hesabım Var Diyerek Başvurdum.Maalesef Red Yedim.Bu Sefer Hesabım Yok Seçeneğini Tıklayıp Yine Aynı Hesabı Gönderdim.1 Gün Sonra Yine Red Geldi.

Araştırma Yaptıktan Sonra Aynı İsme Ait veya Kopya Adsense Olabileceğinden Dolayı Red Yediğimi Anladım.Sizce Öyle mi?
Daha sonra 6 Mart Saat Sabah 9 Da Gündüz Farklı Bir İsim ve Adresle Adsense Hesabı Açıp Başvurdum.Yaklaşık 3,4 Gündür Olumlu veya Olumsuz Yanıt Yok.
Sebebi Ne Olabilir?

Ekstra: İşin Kötü Yanı 1 Yıl Önce Farklı Youtube Kanalı İle İlişkilendirdiğim ve bağını kaldırdığım boşta olan bir adsense hesabı varmış.Keşke onu bağlasaydım.
Red yerse onu bağlarsam hemen onaylanır mı? Teşekkürler

1709988180821.png

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
329
137
43
Ekstra: İşin Kötü Yanı 1 Yıl Önce Farklı Youtube Kanalı İle İlişkilendirdiğim ve bağını kaldırdığım boşta olan bir adsense hesabı varmış.Keşke onu bağlasaydım.

Yukarıda bahsetmiş olduğunuz adres size ayıt ise neden 2. bir adsense açmaya çalıştınız, ikinci bir adsenseye müsade edilmez, eğer onaylanmiş bir adsense ise vede herhangi bir ihlal yoksa o adresı kullanabilirsiniz,
Atmış olduğunuz ekran görüntüsünde , adsense şu an kabul aşamasından , bu işlem bir kaç gün sürebilir

• Beğen
Tepkiler: ahmetagit12

ahmetagit12

Üye
Üye
9 Mar 2024
2
0
1

Yukarıda bahsetmiş olduğunuz adres size ayıt ise neden 2. bir adsense açmaya çalıştınız, ikinci bir adsenseye müsade edilmez, eğer onaylanmiş bir adsense ise vede herhangi bir ihlal yoksa o adresı kullanabilirsiniz,
Atmış olduğunuz ekran görüntüsünde , adsense şu an kabul aşamasından , bu işlem bir kaç gün sürebilir
Maalesef onu akıl edemedim ve unutmuştum. 4.gün olmak üzere halen yanıt gelmedi. Sizce ne zaman yanıt gelir?