Adsense Ban Birden Bire

forumexem

Üye
Üye
11 Tem 2018
20
26
13
Sayın Yayıncımız,
AdSense Müşteri Desteği ile bağlantı kurduğunuz için teşekkür ederiz.
Kayıtlarımız, program politikalarımızla ilgili bir veya daha fazla ihlalden dolayı https://www.forumexem.com/ adresine reklam sunumunun devre dışı bırakıldığını gösteriyor. Daha ayrıntılı bilgi için AdSense hesabınızın Politika ihlalleri bölümüne bakın.
Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra, doğrudan politika uzmanlarımıza bir itiraz formu gönderin.
İtiraz formu gönderemiyorsanız, bu sitenin AdSense programına katılımını şu anda yeniden değerlendiremeyiz. Sahip olduğunuz başka siteler varsa bu sitelerden politikalarımıza uygun olanlara reklam kodu yerleştirebilirsiniz.
Saygılarımızla,
Google AdSense Ekibi

Merhabalar herkese iyi forumlar yükarida uyarı banlandıktan sonra hemen tekrar başvuru itiraz forumunda yaptım bu cevap geldi @Yusuf ERGİŞİ hocama ilettim yardımcı olacağım dedı ilgili birimler henüz cevap vermedı sanırım burayada acma gereği duydum umarım bu sorunu halledecebileceğız.

Ayrıca benım hiç adsense kullanmadığım sitem www.ko-fox.com aynı sorun mevcut sorguladığımda banlı görünüyor ve reklamları koydum ve 1 hafta boyunca bekledım malesef ki çıkmıyor bu sorunları nasıl halledeceğım bilmiyorum umarım burada yardımcı olabilirsiniz. diğer sitem için forumexem.com adresi için ne adsensede politika merkezinde nede mail olarak gelen her hangi bir url yok bildirim yok

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

forumexem

Üye
Üye
11 Tem 2018
20
26
13
Başlık: AdSense Müşteri Desteği ile bağlantı kurun

Sayın Kullanıcımız,
AdSense Müşteri Desteği Ekibiyle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Bir uzman, sorununuzu araştırmaktadır ve en kısa sürede size yanıt verecektir.
Ekibimiz, iki iş günü içinde (Pazartesi - Cuma günleri) yanıt vermek için elinden geleni yapmaktadır. Zaman zaman normalden daha yoğun olabiliyoruz ancak bizden hemen yanıt almazsanız sorununuz hakkında başka bir e-posta göndermenize gerek yoktur.
Birlikte çalışabilmek dileğiyle.
Saygılarımızla,
AdSense Müşteri Desteği Ekibi

• Beğen

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,348
1,420
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhaba forumexem,

Konunuzla itina ile ilgileniyorum, ancak alacağım cevap konusunda (olumlu/olumsuz) negatif sonuç alırsam lütfen kusura bakmayın. Dileğinizi uygun bir dille ilgili birime yönlendirdim. Detaylı inceleme yapıldıktan sonra alacağım cevabı olduğu gibi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

Sabrınız için teşekkürler
İyi dileklerimle

.

• Beğen
Tepkiler: forumexem

forumexem

Üye
Üye
11 Tem 2018
20
26
13
Hi Emrah,
Ekibimize ulaştığınız için teşekkürler. Ne yazık ki ana dilinizi konuşan destek uzmanımız şu anda ofis dışında. Bu nedenle umarım bu durumla ilgili işlemleri İngilizce yürütmemizin bir sakıncası yoktur.

Your website is offering to download games and other software. Do you hold the right license to share and monetize this content?
https://www.forumexem.com/medya-grafik-video/
https://www.forumexem.com/program-download/
If not, than you will need to remove all copyrighted content from your forum in order to be compliant with AdSense policies.
Let me know if you have the rights to monetize licensed content and I will file an appeal on your behalf to Policy team for an additional review.
Best,

Andrey

Bu cevap gelmiş bu kategorileri silmemi istiyorlarda kategori isimlerinde değişiklik yapsak veya misafirlere gizlesek problem çözülürmü yoksa tamamen mi kaldırmamiz gerekiyor

1 Tane bahsi geçen kategoriyi sildim içeriklerini başka yere taşıdım 2 ci kategoriyide ismini değiştirdim.

Ayrıca bu yardımınızdan dolayı çok çok teşekkür ediyorum

Son düzenleme:
  • Beğen

Cihat Özgen

Geliştirici
Emekli - Yaşlı
Webmaster
Destek Ekibi
10 Nis 2018
580
567
280
Rusya
www.cihatozgen.net.tr
Hi Emrah,
Ekibimize ulaştığınız için teşekkürler. Ne yazık ki ana dilinizi konuşan destek uzmanımız şu anda ofis dışında. Bu nedenle umarım bu durumla ilgili işlemleri İngilizce yürütmemizin bir sakıncası yoktur.

Your website is offering to download games and other software. Do you hold the right license to share and monetize this content?
https://www.forumexem.com/medya-grafik-video/
https://www.forumexem.com/program-download/
If not, than you will need to remove all copyrighted content from your forum in order to be compliant with AdSense policies.
Let me know if you have the rights to monetize licensed content and I will file an appeal on your behalf to Policy team for an additional review.
Best,

Andrey

Bu cevap gelmiş bu kategorileri silmemi istiyorlarda kategori isimlerinde değişiklik yapsak veya misafirlere gizlesek problem çözülürmü yoksa tamamen mi kaldırmamiz gerekiyor

1 Tane bahsi geçen kategoriyi sildim içeriklerini başka yere taşıdım 2 ci kategoriyide ismini değiştirdim.

Ayrıca bu yardımınızdan dolayı çok çok teşekkür ediyorum

Merhaba.

Kategorileri silmeniz birşeyi değiştirmiyecektir malesef.

kategorileri sitenizden sildiniz. google tarafından indexlenen linkleri ne yapacaksınız..

kategorileri silmeden önce linkleri google den kaldırmanız daha sağlıklı olacaktır

forumexem

Üye
Üye
11 Tem 2018
20
26
13
Site tam olarak oturmadığı için zaten indexleri googleda yok açık konuşmak gerekirse onca bildiğim siteler var hepsi warez hepsi zorla tıklatma vs vs onlara birşey olmuyorda neyse bekliyoruz açılmasa yapacak birşey yok yolumuza adsensesiz devam edeceğız :)

• Beğen

Cihat Özgen

Geliştirici
Emekli - Yaşlı
Webmaster
Destek Ekibi
10 Nis 2018
580
567
280
Rusya
www.cihatozgen.net.tr
Site tam olarak oturmadığı için zaten indexleri googleda yok açık konuşmak gerekirse onca bildiğim siteler var hepsi warez hepsi zorla tıklatma vs vs onlara birşey olmuyorda neyse bekliyoruz açılmasa yapacak birşey yok yolumuza adsensesiz devam edeceğız :)
Öyle demeyin. warez,ve zorla tıklamaya teşvik edilen sitelerin çoğu adsense tarafından reklamları devre dışı bırakılıyor. inanın adsense bu konuda affetmiyor

• Beğen