Adsense gelirim bir anda düşürüldü

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Youtubeda gelirim 300 dolar civarindayken bir anda 60$ a düştü bunun nedeni nedir.durduk yere kazancim neden düşürüldü

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Ya koca teknoloji devi şirket 😃 bunlar olmamali gecersiz tiklama etkinlik varsa düşürmesin benim gözümün önüne, insanın içi parçalanıyor 😃

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Bu konuda yardımcı olacak bir yok mu ? 26 dolara kadar düştü

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Bu konuda yardımcı olacak bir yok mu ? 26 dolara kadar düştü

Merhaba @Atacba :)

Bilindiği gibi youtube da temel prensip, izleyicilerinizle etkileşimdir. Önerilenler arasına girdiğinizde durum tekrar düzelir :) Biraz sizin çabanızla ilgili. Hangi videonuzda yorum, beğeni fazla ise, önerilen videolar arasına eklenecektir. Bu makaleyi de incelemenizi öneriyorum.

İyi dileklerimle

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Merhaba @Atacba :)

Bilindiği gibi youtube da temel prensip, izleyicilerinizle etkileşimdir. Önerilenler arasına girdiğinizde durum tekrar düzelir :) Biraz sizin çabanızla ilgili. Hangi videonuzda yorum, beğeni fazla ise, önerilen videolar arasına eklenecektir. Bu makaleyi de incelemenizi öneriyorum.

İyi dileklerimle
Sanirim anlatamadım tahmini gelir olarak yansiyan bedel 300 dolar iken 60 dolara düştü

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Sanirim anlatamadım tahmini gelir olarak yansiyan bedel 300 dolar iken 60 dolara düştü

@Atacba :)

Siz anlattınız da ben size anlatamadım kusura bakmayın. Youtube tarafından ne kadar tutar kesinleştirir ve adsense e yönlendirirse, o kadar tutar adsense ödemeler sekmesine yansır. Durumu youtube tarafına danışmanız daha doğru olacak. Yani adsense ile ilgili bir sorununuz mevcut değil :)

Adsense ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız dahilinde bizler, sizin için burada olacağız :)