AdSense giriş için

turkdeaf

Üye
Üye
2 Nis 2019
2
3
3
Merhaba ben işitme ve konuşma engellilerim biraz türkçem bozuk var özür dilerim

Youtube yeni üyelik yaptım 250 aboneyı var para kazanmak ıcın Adsence hesabı açmak şifremi girdim login devam edıyordu ama açmıyorlar

1.000 Abone geçerse Adsence hesabı açılır değil mi ?

bu konuda bana yardımcı olursan sevırım saygımla.

Son düzenleme:

Doğukan Demir

Google Diamond Product Expert
Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com
Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun bu bizim için sorun değil.

Öncelikle para kazanma sekmenizi Hesabınızı bir AdSense Hesabına bağlayarak aktif duruma getiriniz. Sonrasından toplam 1.000 Abone ve 4000 saat izlenmeye ulaşınca başvurunuz YouTube ekibine iletilecek. YouTube ekibi de başvurunuzu değerlendirecektir.

Saygılarımla,
Doğukan

AdSense Türkiye Forumu Destek Ekibi

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Ara 2018
164
193
43
Merhabalar,
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun, bunu dile getirmen bile gerekmiyor, hiç sorun değil ☺️😊

Eklemede bulunayim, youtubede para kazanmak için adsense hesabınızı direk adsense sitesine kaydolarak ve sizden istenilen url kısmınada youtube url adresinizi girerek bağlamayın. Bu yalnış yoldur ve sadece web siteleri için geçerlidir bu şekilde adsense ilişkilendirmek.

YouTube için Adsense başvurusu belirtdiğim linkdeki soruları cevaplayarak yapabilirsiniz.

Ödemeler için AdSense hesabı oluşturma - YouTube Yardım

İyi günler dilerim

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Doğukan Demir

Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul

halilgurbuz

Üye
Üye
25 Mar 2019
68
28
18
Merhabalar,
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun, bunu dile getirmen bile gerekmiyor, hiç sorun değil ☺️😊

Eklemede bulunayim, youtubede para kazanmak için adsense hesabınızı direk adsense sitesine kaydolarak ve sizden istenilen url kısmınada youtube url adresinizi girerek bağlamayın. Bu yalnış yoldur ve sadece web siteleri için geçerlidir bu şekilde adsense ilişkilendirmek.

YouTube için Adsense başvurusu belirtdiğim linkdeki soruları cevaplayarak yapabilirsiniz.

Ödemeler için AdSense hesabı oluşturma - YouTube Yardım

İyi günler dilerim
işte benimde sorunum bu. :)
eşimin adresinden adsense giriş yapıp youtube adresimi vermek istediğimde barındırılan hatası alıyorum.
YouTube adresine kanalımdan gitmek isteyince Para kazanma sekmeniz, geçersiz tıklama etkinliği nedeniyle devre dışı bırakıldı. diyor.
çünkü technoshotnet@gmail.com hesabımın adsense hesabı kapandı.

kendi kanalıma eşimin adsense hesabını nasıl tanımlayacağım? yapamıyorum.

Doğukan Demir

Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
işte benimde sorunum bu. :)
eşimin adresinden adsense giriş yapıp youtube adresimi vermek istediğimde barındırılan hatası alıyorum.
YouTube adresine kanalımdan gitmek isteyince Para kazanma sekmeniz, geçersiz tıklama etkinliği nedeniyle devre dışı bırakıldı. diyor.
çünkü technoshotnet@gmail.com hesabımın adsense hesabı kapandı.

kendi kanalıma eşimin adsense hesabını nasıl tanımlayacağım? yapamıyorum.
Merhaba,

Öncede de dediğim gibi önce itiraz etmeniz gerekmektedir. İtirazınız kabul edilirse hesabınız açılır ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Saygılarımla,
Doğukan

halilgurbuz

Üye
Üye
25 Mar 2019
68
28
18
Merhaba,

Öncede de dediğim gibi önce itiraz etmeniz gerekmektedir. İtirazınız kabul edilirse hesabınız açılır ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Saygılarımla,
Doğukan

Hiç bir şekilde kabul etmiyorlar.
Benim istediğim eski hesapların açılması değil ki.
Kapatsınlar onları.
Ben eşimin hesabını tanımlayayım.
Her seferinde otomatik cevap dönüyor.
Sanırım Google robot cevap yazıyor.

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Ara 2018
164
193
43
Hiç bir şekilde kabul etmiyorlar.
Benim istediğim eski hesapların açılması değil ki.
Kapatsınlar onları.
Ben eşimin hesabını tanımlayayım.
Her seferinde otomatik cevap dönüyor.
Sanırım Google robot cevap yazıyor.
Merhabalar bence siz yalnış yerle iletişim kuruyorsunuz. Bunu bağlamak veya bağlanmış olan adsense hesaplarınızı youtube kanalınızdan ayırmak Adsensenin üzerine düşmez. Yani siz YouTube ile iletişime geçin. YouTube ingilizce formuna ulaşmanız daha sağlıklı olucakdır.

• Beğen
Tepkiler: halilgurbuz