ADSENSE HESABIM ÇALINDI YALVARIRIM YARDIM EDİN

fredjackson

Üye
Üye
1 Eyl 2019
3
0
1
Merhaba, 1 hafta önce adsense hesabım çalındı yalvarırım yardım edin. Ben üniversite 3. sınıf öğrencisiyim tek gelir kaynağım bu adsense hesabımdı lütfen.

Daha önce doldurmamı istediğiniz forumda YAYINCI KİMLİĞİ istiyor fakat ben yayıncı kimliğimi bilmiyorum çünkü daha önce bakmak hiç aklıma gelmemişti. Fakat bütün ödeme dekonlarını, kimliğimi, adresimi kanıtlayabilirim. Yayıncı kimliği olmadan yardım eder misiniz lütfen.

Sezgin GÜLER

Google Silver Product Expert
Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Merhaba,

Maalesef çalınan Adsense hesaplarını geri almak mümkün değildir.
Sadece mümkün ise hesap kurtarma araçlarıyla kurtarılabilir Google hesabına ilişkilendirilmiş ise aşağıdaki adresleri inceleyin.

Ayrıca şunu söylemek gerekirse Google belirli bir sürelerde denetleme yapmaktadır. Fark edildiğinde kısıtlama getirecektir ve kazançlar engellenecektir.

Saldırıya uğramış YouTube hesabını kurtarma
Google Topluluk

Yayıncı kimliğiniz ve diğer bilgileri hatırlıyorsanız sosyal medya aracığıyla iletişim kurun.
Adsense Twitter
Saldırıya uğramış veya güvenliği ihlal edilmiş bir hesabı güvenli hale getirme

Saygılarımla,
Sezgin

fredjackson

Üye
Üye
1 Eyl 2019
3
0
1
Merhaba,

Maalesef çalınan Adsense hesaplarını geri almak mümkün değildir.
Sadece mümkün ise hesap kurtarma araçlarıyla kurtarılabilir Google hesabına ilişkilendirilmiş ise aşağıdaki adresleri inceleyin.

Ayrıca şunu söylemek gerekirse Google belirli bir sürelerde denetleme yapmaktadır. Fark edildiğinde kısıtlama getirecektir ve kazançlar engellenecektir.

Saldırıya uğramış YouTube hesabını kurtarma
Google Topluluk

Yayıncı kimliğiniz ve diğer bilgileri hatırlıyorsanız sosyal medya aracığıyla iletişim kurun.
Adsense Twitter
Saldırıya uğramış veya güvenliği ihlal edilmiş bir hesabı güvenli hale getirme

Saygılarımla,
Sezgin
Hocam bunları zaten biliyorum, ben de hesap kurtarma araçlarıyla kurtarılacağının farkındayım. Demek istediğim yayıncı kimliğim olmadan da yardımcı olabilecek birileri var mıdır?

Ama sağolun şevkimi kırmaktan başka pek bi yararı olmadı cevabınız.

Sezgin GÜLER

Google Silver Product Expert
Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Yayıncı kimliğiniz olmadan kurtarılması imkansızdır o size verilen gizli ve özel kimliktir. ;)

Mümkünse aşağıdaki yoluda deneyebilirsiniz;
Eğer e-posta adresine gelen herhangi bir Adsense hesabı ile ilgili e-posta varsa mutlaka yayıncı kimliğiniz mevcuttur.
Eğer silinmiş olup 30 gün içinde ise o gelen e-postaları geri alabilirsiniz. Gmail Silme İşlemini Geri Alma Aracı