Adsense hesabım geçersiz trafik nedeniyle kapatıldı

anilyolsal

Üye
Üye
2 Ocak 2023
1
0
1
Merhaba, uzun süredir aktif olarak kullanmadığım youtube hesabımı tekrar kullanmaya başladım, adsense hesabıma giriş yaptığımda hesabımın geçersiz trafik nedeniyle kapatılığını gördüm. Hesabımda henüz 100 abone bile yokken, ödeme bile alacak seviyeye gelemeden nasıl kapatıldığını anlayamadım. Hesabıma daha önce hiç bir şekilde bot gibi şeylerde atmadım. İtiraz oluşturduğumda olumsuz olarak dönüş yaptılar. Tekrar itiraz oluşturup daha detaylı anlattım, cevap bekliyorum. Bu süreç zarfında yapabileceğim neler var? Başına böyle bir olay gelen olduysa nasıl durumu çözdünüz?

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhaba, uzun süredir aktif olarak kullanmadığım youtube hesabımı tekrar kullanmaya başladım, adsense hesabıma giriş yaptığımda hesabımın geçersiz trafik nedeniyle kapatılığını gördüm. Hesabımda henüz 100 abone bile yokken, ödeme bile alacak seviyeye gelemeden nasıl kapatıldığını anlayamadım. Hesabıma daha önce hiç bir şekilde bot gibi şeylerde atmadım. İtiraz oluşturduğumda olumsuz olarak dönüş yaptılar. Tekrar itiraz oluşturup daha detaylı anlattım, cevap bekliyorum. Bu süreç zarfında yapabileceğim neler var? Başına böyle bir olay gelen olduysa nasıl durumu çözdünüz?
Merhaba,

Politikalar ekibine itiraz göndermekle doğru olanı yapmışsınız. Eğer bir hata nedeniyle kapatılmış ise tekrar aktif ederler. İnceleme sonucunda problem Google AdSense tarafında olmadığı görülürse maalesef yapacak bir şey olmadığını üzülerek belirtmek durumundayım. Böyle durumlarda detaylı incelerler, tarafsız kontrol sonrası nihai yanıtı iletirler.

İyi dileklerimle