Hesap Sorunları Adsense İptal Et Butonu Yok [ÇÖZÜM]

Mübariz Zülfiqarov

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Katılım
1 Ara 2018
Mesajlar
163
Merhabalar, bildiğiniz üzere bazı Adsense kullanıcıları Adsense/Hesap Ayarları/Hesap Bilgileri kısmında "Hesabı İptal Et" butonunu görmezler. Bunun nedeni Adsenseye Admob üzerinden kayıt olmalarıdır.

Bu makalemde adsenseye admob üzerinden kayıt olanlar için Adsense hesaplarını nasıl iptal ediceklerinden bahsediceğim.

Admob ile ilişkili Adsense hesabınızı iptal etmek için ilk önce Admob hesabınızı iptal etmeniz gerekmekde. Admob hesabınızı iptal etmek içinde uygulamalarınızı için oluşturduğunuz tüm reklam birimlerini yayından kaldırmanız gerekmekde.

Daha sonra belirtdiğim linki kullanarak admob hesap iptali formunu doldurup gönderebilirsiniz.
AdMob (hesap iptali)

Admob hesabınızın iptal edilmesine dair mai almanız 48 saat sürebilmekde. Baxen yoğunlukdan dolayı bu süreç uzayabilir. (genellikle 2-3 saat içinde mail alırsınız)

Admob hesabınız iptal edildikden sonra Adsense hesabınızda otomatikmen iptal edilicekdir. Adsense hesabınızda kesinleşmiş bakiye bölümünde kazançlarınız 20tl üzerindeyse , 90 gün içinde banka hesabınıza kazançlarınız yatırılır. Tabi hesabınıza tanımlamış olduğunuz onaylı bir banka hesabınız varsa. (pin onaylıysa)

Ek not: Bazen form açılmayabiliyor, bu zaman chrome gizli sekmede açıp yeni bir gmail ile (adsense/admob hesabınız ile alakası olmayan gmail) deneyebilirsiniz. Fakat formda dolduracağınız bilgiler iptalini gerçekleşdirmek istediğiniz hesabın bilgileri olmalı.

İyi günler dilerim

Saygılarımla,

Mübariz Zülfiqarov
 


Üst
ausozluk ankara üniversitesi sözlük kadın forumu