Adsense reklam engelleme penceri boş

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Merhaba

Adsens hesabimdan bazi reklamları engellemek istiyorum lakin sayfaya girdiğimde yayinlanan reklamlar gelmiyor bu konuda yardim alabilirmiyim

Ayrica hesap onaylanali daha 1 ay olmadi yani daha hiç gelir yansimadi adsense nedeni bumudur bilgilendirebilirmisiniz

Teşekkürler

Sezgin GÜLER

Google Silver Product Expert
Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Merhaba,

Öncelikle reklam engellemek kazancınızı arttırmaz, aksi azaltır.
Reklamlar, reklamcıların sık sık güncellediği programdır ve TBM değişiklik göstermektedir önerilmez.
Reklamlar içeriğe uygun olduğunda toplu hesabınıza aktarılır. Sabırlı olmanız gerekir hesabınız daha yeni. ;)

Saygılarımla,
Sezgin

• Beğen
Tepkiler: Doğukan Demir

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Reklam tiklamalari 00.1 egitim kanali işletiyorum normal değil adsens verilerini inceledigimde 3-6 ₺ reklam teklifleri mevcut ama kanalimda sürekli düşük gelirli reklamlar çıkıyor düşük gelirli reklam teliflerini engellemen gelirimi arttırmaz mi ?

Merhaba,

Reklamlar, reklamcıların sık sık güncellediği programdır ve TBM değişiklik göstermektedir önerilmez.
Reklamlar içeriğe uygun olduğunda toplu hesabınıza aktarılır. Sabırlı olmanız gerekir hesabınız daha yeni. ;)

Saygılarımla,
Sezgin

Sezgin GÜLER

Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Dediğim gibi reklamlar içeriğe göre çıkar.
Daha kaliteli içerik ve ziyaretçi kitlenizine göre verim alırsa çeşitli reklamlar çıkacaktır.
Gelirinizin düşük olmasına sebep olan bazı reklamcılar TBM az vermektedir.

Gelirinizi arttırmak için daha kaliteli içerikler üretmeniz gerekir.
Kazancınız az olduğunu belirlediğinde size özel teklifler sunulacaktır o ayrı konu, ancak onun dışında reklam engellemek kazancınızı arttırmaz.

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Kaliteli içeriğin ölçüsü nedir,reklam veren şunu mu söylüyor video 60.000 dk goruntulensin reklamim oyle ciksin mi ?…konuyla alakali icerik ureten bir kaç yayincidan biriyim ama dedigim gibi ama adwordste verilen teklifler hicbir sekilde yanisimiyor

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Yani kisaca anlatmaya çalıştığım adwordste gözüken reklam teklifleri kanala neden yansimiyor,bu reklamlar kanalimda cikiyor illaki tiklama aliyodur 1 tane dahi olsa ama ben 600 tiklamaya 6 lira kazaniyorum 1 reklam tiklamasinin vermesi gereken geliri

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
IMG-20191008-WA0000.jpg

Reklam veren mesela bu anahtat kelimeye 0.69 krs vermis bende bu reklam gozukurse ve tiklanirsa benim kazanacagim tutat bu değil mi ?

Sezgin GÜLER

Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
YouTube ile Adsense arasındaki uygunluk kurallarını pek bilmiyorum tecrübeli değilim o yüzden yanlış bilgi vermek istemem ama bu genellikle siteler için geçerli YouTube için ise izlenme oranı ve abone sayısına göre değerlendirilir.

Örneğin:
Bir saat içinde 1.000 kişi izlemişse sadece o video için geçerli reklam koyabiliyorsunuz.
Google Ads, anahtar kelime aracı siteler için daha uygundur Google üzerinden o kelimeyi arayıp siteye girmişse ve o kelime için TBM kazanç elde eder.

Size tavsiye edebileceğim daha yeni onay almışsınız bir anda kazanç elde edemezsiniz. YouTube fenomenler gibi sabırlı ve içerik üretmeye bakının.

• Beğen
Tepkiler: Atacbala

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Merhaba,

Saygılarımla,
Sezgin
YouTube ile Adsense arasındaki uygunluk kurallarını pek bilmiyorum tecrübeli değilim o yüzden yanlış bilgi vermek istemem ama bu genellikle siteler için geçerli YouTube için ise izlenme oranı ve abone sayısına göre değerlendirilir.

Örneğin:
Bir saat içinde 1.000 kişi izlemişse sadece o video için geçerli reklam koyabiliyorsunuz.
Google Ads, anahtar kelime aracı siteler için daha uygundur Google üzerinden o kelimeyi arayıp siteye girmişse ve o kelime için TBM kazanç elde eder.

Size tavsiye edebileceğim daha yeni onay almışsınız bir anda kazanç elde edemezsiniz. YouTube fenomenler gibi sabırlı ve içerik üretmeye bakının.
İlginize teşekkür ederim

Konu güncel kalsin youtube-adw-adsense konusunda detayli bilgi verebilirseniz memnun olurum,ilginize teşekkürler

Sezgin GÜLER

Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63