Bug da kalan Site incelemesi (6 küsür AY)

izciTR

Üye
Üye
14 Eki 2018
23
21
3
ads hesabı : nurtayli1@gmail.com
ads pub : pub-5337991740701788

youtube adsense olarak kullandığım bir hesapdı web onayı aldırtmak yani hesabı yükseltmek istedim ancak siteniz inceleniyor denildi bekle bekle derken adsense hesabını unutmuştum. araya 4-5 ay girdi yine kontrol ettim aynı sorun devam ediyor. hala inceliyorlar kötü olan sitenin 1 yıllık domain süresi doldu hala inceliyorlar :D

Adsız.png

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
ads hesabı : nurtayli1@gmail.com
ads pub : pub-5337991740701788

youtube adsense olarak kullandığım bir hesapdı web onayı aldırtmak yani hesabı yükseltmek istedim ancak siteniz inceleniyor denildi bekle bekle derken adsense hesabını unutmuştum. araya 4-5 ay girdi yine kontrol ettim aynı sorun devam ediyor. hala inceliyorlar kötü olan sitenin 1 yıllık domain süresi doldu hala inceliyorlar :D

Ekli dosyayı görüntüle 78

@izciTR Selam :)

Bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkürler, evet katılıyorum askıda (greylist) kalmış olabilir. URL adresinizi de alabilir miyim?

izciTR

Üye
Üye
14 Eki 2018
23
21
3
İnceleme 6 aydır sürdüğü için mantıken inceleme olurken domain suresi bitti. Bahsettiğiniz domain suresi başvurudan 1-2 için de mi bitti sorusuysa, başvuru yaptıktan 2-3 ay sonra bitti

• Beğen

CEO

Üye
Üye
14 Eki 2018
23
28
13
Antalya
İnceleme 6 aydır sürdüğü için mantıken inceleme olurken domain suresi bitti. Bahsettiğiniz domain suresi başvurudan 1-2 için de mi bitti sorusuysa, başvuru yaptıktan 2-3 ay sonra bitti

AdSense başvuru süreci bazen çok uzun sürebiliyor, zaten başvuru esnasında da bu bilgi veriliyor. Siteniz muhtemelen incelenirken domain süresi bittiği için başvuru askıda kalmış olabilir.

• Beğen