Değerli envanter: Yapım aşamasında

Enesimg

Üye
Üye
8 Ocak 2021
3
0
1
Program politikalarımızda belirtildiği gibi, gezinmeyi veya etkileşim kurmayı gereksiz ölçüde zorlaştıran ya da sinir bozucu içerik bulunan sayfalarda veya uygulamalarda Google reklamlarını göstermeyebiliriz. Yapım aşamasında olan, çalışmayan veya hata mesajlarına yol açan sayfalar ya da uygulamalar bu kapsamdadır.

Sitem: Tıklapk.com Nasıl Sorunu düzeltebilirim yaklaşık 2 buçuk haftadır site aktif

bilgigetir

Üye
Üye
21 Ocak 2021
13
6
3
Aynı sorun benim sitemde de var. İkinci kez " Değerli envanter: Yapım aşamasında " uyarısı aldım. Siteye yayın eklemeye devam ediyorum. Henüz 17 gündür yayında olan bir site. Google indekslemesi güzel gidiyor. İçeriği artırıp 1 ay sonra tekrar deneyeceğim bakalım bu sefer sonuç nasıl gelecek. Reklam almak için henüz erken olduğu kanaati oluştu bende. Site : bilgigetir

benkelo

Üye
Üye
18 Ocak 2021
133
39
28
@Enesimg içerikleriniz oradan buradan toplama bu çok açık. Ben bile buluyorsam Google hayli bulur. Hem bu kanunen suç. Şikayet halinde yüklü tazminat veya hapis cezası alabilirsiniz. Kanunlar önünde hiçbir hakkınız yok. İkincisi Gizlilik Politikası yok.

benkelo

Üye
Üye
18 Ocak 2021
133
39
28
@bilgigetir siz de öyle yapıyorsunuz. Lütfen araklamayın, kendiniz yazın. Birkaç harfi değiştirmekle yorumlanmış sayılmaz. Hem yorumlamak bu değildir. Mesela bir dizi incelemesi yorumlamaktır. Falan. Az evvel dediğim gibi bunlar kanunen suç ve ağır cezaları var. İkincisi Hakkımda ve Gizlilik Politikası sayfalarınız yok.

bilgigetir

Üye
Üye
21 Ocak 2021
13
6
3
@bilgigetir siz de öyle yapıyorsunuz. Lütfen araklamayın, kendiniz yazın. Birkaç harfi değiştirmekle yorumlanmış sayılmaz. Hem yorumlamak bu değildir. Mesela bir dizi incelemesi yorumlamaktır. Falan. Az evvel dediğim gibi bunlar kanunen suç ve ağır cezaları var. İkincisi Hakkımda ve Gizlilik Politikası sayfalarınız yok.
Araklamak kelimesi hiç hoşuma gitmedi. Sitemdeki içerikleri kopyala- yapıştır şeklinde yapmıyorum. Çok şükür her yazıyı ya da makaleyi okuyup, sonrasında kendi düşüncelerimle tekrar yazacak kadar bilgi birikimine sahip bir insanım. 24 saniye kalmışsınız sitemde ve bu tür kesin bir kanıya varmışsınız. Ben olsam Google robotlarını kaldırır ve sizi hemen işe alırdım.

• Beğen
Tepkiler: benkelo

benkelo

Üye
Üye
18 Ocak 2021
133
39
28
Araklamak kelimesi hiç hoşuma gitmedi. Sitemdeki içerikleri kopyala- yapıştır şeklinde yapmıyorum. Çok şükür her yazıyı ya da makaleyi okuyup, sonrasında kendi düşüncelerimle tekrar yazacak kadar bilgi birikimine sahip bir insanım. 24 saniye kalmışsınız sitemde ve bu tür kesin bir kanıya varmışsınız. Ben olsam Google robotlarını kaldırır ve sizi hemen işe alırdım.
Doğru özür dilerim. Lakin bir yazıdan bir metni seçip Google'da arayınca başka sitelerde aynısı çıkmıştı. Belki onlar sizden aldı da olabilirdi. Lakin son baktığımda nedense buna rastlamadım, belki ben hata yaptım. Lütfen hakkınızı helal edin.
Fakat bahsettiğim sayfaların olmaması büyük eksiklik.

• Beğen
Tepkiler: bilgigetir

Enesimg

Üye
Üye
8 Ocak 2021
3
0
1
@Enesimg içerikleriniz oradan buradan toplama bu çok açık. Ben bile buluyorsam Google hayli bulur. Hem bu kanunen suç. Şikayet halinde yüklü tazminat veya hapis cezası alabilirsiniz. Kanunlar önünde hiçbir hakkınız yok. İkincisi Gizlilik Politikası yok.
Hakkımda Ve Gizlilk Politikası Mevcut Ve Kontrol Edersiniz aşağıda telif hakları ile ilgili bilgi mevcut :)

benkelo

Üye
Üye
18 Ocak 2021
133
39
28
Hakkımda Ve Gizlilk Politikası Mevcut Ve Kontrol Edersiniz aşağıda telif hakları ile ilgili bilgi mevcut :)
Çok saçma, siz onlarsan izinsiz alın sonra sizden kaldırmalarını isteyin. Bir aralar gündem oldu. İki karikatürist kendi karikatürlerini izinsiz kullanan binlerce blog'a web sitesine tazminat davası açtı ve 40.000 liralar aldı. Kaldırmalarını istemediler. Zaten yapmak zorunda da değillerdi. Bir kere izinsiz kullanım vardı. Hem kanun da gayet açık.

bilgigetir

Üye
Üye
21 Ocak 2021
13
6
3
Bugün 2. defa "Değerli envanter: Yapım aşamasında " uyarısı aldım. Sitemdeki yayın sayısı 12 kategoride toplam 170 adet. İçerikler özgün sayılabilecek oranda yeniden yazıldı. Google indekslemesi güzel gidiyor. Google Search taramalarında linklerimde bir sıkıntı yok. Site incelenirken teamayla uğraşmış olmam reklam almama engel olabilir mi? Anlayan bir arkadaşın siteme ve linklerime bakarak problemin ne olabileceği konusunda bana yardımcı olmasını istiyorum. Sizce tekrar red almamın nedeni ne olabilir? Tekrar başvuruyu göndermem için ne kadar beklemeliyim?
Site : bilgigetir

benkelo

Üye
Üye
18 Ocak 2021
133
39
28
Bugün 2. defa "Değerli envanter: Yapım aşamasında " uyarısı aldım. Sitemdeki yayın sayısı 12 kategoride toplam 170 adet. İçerikler özgün sayılabilecek oranda yeniden yazıldı. Google indekslemesi güzel gidiyor. Google Search taramalarında linklerimde bir sıkıntı yok. Site incelenirken teamayla uğraşmış olmam reklam almama engel olabilir mi? Anlayan bir arkadaşın siteme ve linklerime bakarak problemin ne olabileceği konusunda bana yardımcı olmasını istiyorum. Sizce tekrar red almamın nedeni ne olabilir? Tekrar başvuruyu göndermem için ne kadar beklemeliyim?
Site : bilgigetir
Hakkımda sayfanıza ulaşılamıyor. Dahası bu forumda birçok defa .blogspot.com alan adları için altı ay beklemek icap ettiği söylendi. Fakat ben buna tamamen katılmıyorum. Yine de bir unsurdur.

Son düzenleme: