'Diğer hesabınızı kapatın' uyarısı alıyorum, yardım lütfen.

Snake

Üye
Üye
20 Eyl 2019
3
3
3
Merhaba,
Adsense hesabı açtım etkinleşmesi için bekledim, ancak 1 veya 2 gün sonra bana diğer hesabınızı kapatın uyarısı alıyorum.
Diğer hesabımın ne olduğuna dair en ufak bir bilgim yok.
şuan sadece : trib...@gmail.com hesabım var ve etkinleştirilmesi için sizden yardım istiyorum, diğer hesapları kapatın diyor ancak bu konuyla alakalı bir bilgim yok.
Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok ama çok sevinirim.
Teşekkürler, iyi çalışmalar.

@Yusuf ERGİŞİ , @Bayram Şenakar

Son düzenleme:

Snake

Üye
Üye
20 Eyl 2019
3
3
3
Hayır yok, eskiden bir sitem vardi ona bi başvuru yapmıştım ancak onaylandığından haberm olmadiği için iptal edilmişti.
Tekrardan yeni bir mail alarak adsens basvurusu yaptım, bu sefer red diyor ancak adsens sayfasına girdiğim zaman siteniz incelneiyor diyor hocam.
Mobil Adsense uygulamasını indirdim, yeni mail olan basvurudaki TL0,00 olarak gösteriyor?

Onaylandımı oluyor bu sekilde?

@Bayram Şenakar , @Yusuf ERGİŞİ

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Bayram ŞENAKAR

Dijital Pazarlama Uzmanı
Üye
23 Ocak 2019
366
375
63
23
Malatya
bayramsenakar.com.tr
  • Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhaba,
Adsense hesabı açtım etkinleşmesi için bekledim, ancak 1 veya 2 gün sonra bana diğer hesabınızı kapatın uyarısı alıyorum.
Diğer hesabımın ne olduğuna dair en ufak bir bilgim yok.
şuan sadece : trib...@gmail.com hesabım var ve etkinleştirilmesi için sizden yardım istiyorum, diğer hesapları kapatın diyor ancak bu konuyla alakalı bir bilgim yok.
Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok ama çok sevinirim.
Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Selam,

Yaşadığınız bu durum son 3 aydır bir çok kullanıcının yaşamış olduğu genel bir sorundur, Aslında belki sorun değil, gerçek tespitler de olabilir. Bu mevcut durum ile ilgili mühendisler yoğun bir çalışma yürütüyor. İlgili birimden gelecek çözüm yolunu sizlerle paylaşmak için bizler de sabırsızlanıyoruz. Umarım en kısa zamanda yanıt alır ve sizleri bilgilendiririz.

Kolaylıklar diliyorum.

Snake

Üye
Üye
20 Eyl 2019
3
3
3
Google Adsense Bu Mesaj Geldi;

• Değerli envanter: Toplama içerik

Program politikalarımızda belirtildiği üzere, Google reklamları kullanıcı için pek ya da hiç değeri olmayan ve/veya çok fazla reklam yayınlayan sayfalarda ya da uygulamalarda gösterilmeyebilir. Başka kaynaklarda bulunan içeriğin değer katmadan toplandığı veya yeniden yazıldığı sayfalar ya da uygulamalar bu kapsamdadır. Daha fazla bilgi edinmek amacıyla lütfen hiç değer katılmamış zayıf içerik için Google'ın Web Yöneticisi kalite yönergelerini inceleyin.
    Daha fazla bilgi için şu kaynakları inceleyin:
  • Telif hakkıyla korunan materyal: Yetkisiz Dosya Paylaşımı

Yayıncılar, telif hakkı yasasıyla korunan içeriğin bulunduğu sayfalarda veya uygulamalarda ilgili içeriği göstermek için gerekli yasal haklara sahip olmadıkları sürece, Google reklamı yayınlayamaz. Buna, telif hakkıyla korunan materyal gösteren, telif hakkıyla korunan dosyalar barındıran veya telif hakkıyla korunan materyal bulunan sitelere trafik yönlendiren bağlantılar sunan siteler ve uygulamalar dahildir.
    Yasal haklar gerektirebilecek, telif hakkıyla korunan içerik örnekleri aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:
    • Televizyon şovları, filmler ve ses dosyaları
    • Kablolu televizyon veya uydu televizyonu yayınına erişim
    • Kitaplar ve/veya e-kitaplar
    • Video oyunları
    • Resimler.
  • İçeriği siz oluşturmadıysanız veya başkalarının içeriğini kaynak materyal olarak kullanarak oluşturduysanız lisansınızın olup olmadığını veya ortada bir istisnanın bulunup bulunmadığını kendinize sormanız gerekir. Potansiyel olarak hak ihlalinde bulunan içerikle ilgili daha fazla bilgi edinmek için program politikalarımızı ve telif hakkı ihlalinden kaçınmak için politika ekibinin sunduğu bu ipuçlarını inceleyin.
    Ayrıca, bu konuyla ilgili kısa animasyonlu videomuzu izleyebilir ve politika bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.
-------------------------------------------------------

Ancak benim sitem 'Forum Sitesi' Tabikide Film Tanıtımları Televizyon Programları Vs Vb. Olucak Forum adresim Güncel bir isimdir ve genel bir forum sitesidir.

Forum sitesi diye adsense alamıcakmıyım ?
Forum Sitemi Adsense göre nasıl uyarlayabilirim bu konu hakkında değerli hocalarım yardımcı olursa gerçekten çok mutlu olacağim.
Forum Adresim: https://www.forumailesi.com
NOT: Forum sitem Lisansli yazılım kullanmaktadır.

Son düzenleme:

Bayram ŞENAKAR

Dijital Pazarlama Uzmanı
Üye
23 Ocak 2019
366
375
63
23
Malatya
bayramsenakar.com.tr
Google Adsense Bu Mesaj Geldi;

• Değerli envanter: Toplama içerik

Program politikalarımızda belirtildiği üzere, Google reklamları kullanıcı için pek ya da hiç değeri olmayan ve/veya çok fazla reklam yayınlayan sayfalarda ya da uygulamalarda gösterilmeyebilir. Başka kaynaklarda bulunan içeriğin değer katmadan toplandığı veya yeniden yazıldığı sayfalar ya da uygulamalar bu kapsamdadır. Daha fazla bilgi edinmek amacıyla lütfen hiç değer katılmamış zayıf içerik için Google'ın Web Yöneticisi kalite yönergelerini inceleyin.
    Daha fazla bilgi için şu kaynakları inceleyin:
  • Telif hakkıyla korunan materyal: Yetkisiz Dosya Paylaşımı

Yayıncılar, telif hakkı yasasıyla korunan içeriğin bulunduğu sayfalarda veya uygulamalarda ilgili içeriği göstermek için gerekli yasal haklara sahip olmadıkları sürece, Google reklamı yayınlayamaz. Buna, telif hakkıyla korunan materyal gösteren, telif hakkıyla korunan dosyalar barındıran veya telif hakkıyla korunan materyal bulunan sitelere trafik yönlendiren bağlantılar sunan siteler ve uygulamalar dahildir.
    Yasal haklar gerektirebilecek, telif hakkıyla korunan içerik örnekleri aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:
    • Televizyon şovları, filmler ve ses dosyaları
    • Kablolu televizyon veya uydu televizyonu yayınına erişim
    • Kitaplar ve/veya e-kitaplar
    • Video oyunları
    • Resimler.
  • İçeriği siz oluşturmadıysanız veya başkalarının içeriğini kaynak materyal olarak kullanarak oluşturduysanız lisansınızın olup olmadığını veya ortada bir istisnanın bulunup bulunmadığını kendinize sormanız gerekir. Potansiyel olarak hak ihlalinde bulunan içerikle ilgili daha fazla bilgi edinmek için program politikalarımızı ve telif hakkı ihlalinden kaçınmak için politika ekibinin sunduğu bu ipuçlarını inceleyin.
    Ayrıca, bu konuyla ilgili kısa animasyonlu videomuzu izleyebilir ve politika bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.
-------------------------------------------------------

Ancak benim sitem 'Forum Sitesi' Tabikide Film Tanıtımları Televizyon Programları Vs Vb. Olucak Forum adresim Güncel bir isimdir ve genel bir forum sitesidir.

Forum sitesi diye adsense alamıcakmıyım ?
Forum Sitemi Adsense göre nasıl uyarlayabilirim bu konu hakkında değerli hocalarım yardımcı olursa gerçekten çok mutlu olacağim.
Forum Adresim: https://www.forumailesi.com
NOT: Forum sitem Lisansli yazılım kullanmaktadır.

Merhaba,
Gelen cevap yeterince açık zaten.
Kopya bir sürü içerik olduğunu söylüyor. Ya bunları tek tek seçeceksiniz, ya da o kopya içeriklerden kat kat fazla özgün içerik paylaşacaksınız.

Onun dışında, muhtemelen dosyaları yükleme yoluyla paylaşmışsınız. Link ekleyerek, yazılımın sitesine gitmesi gerekiyor.