Giriş bilgisiyle korunan sayfalarda Adsense Tarayıcı Erişim Sorunu (Acildir)

Decome

Üye
Üye
13 Ağu 2019
3
1
1
Merhaba,

Sitemiz Adsense onaylı, pinli ve çok hızlı indeks alan bir siteydi. Search Console'da da doğrulanmış site olarak gözüküyor. Ancak Wordpress giriş URL sini değiştirmemizden sonra Adsense gösterimlerimiz kayboldu. Adsense panelde tarayıcı erişim sekmesinde sitenin "taranamadığı" ibaresi bulunuyor.

Adsense'in "Giriş bilgisiyle korunan sayfalarda reklam görüntüleme" konusunda sunduğu şu çerçeveyi
Giriş bilgileriyle korunan sayfalarda reklam görüntüleme - AdSense Yardım birebir uyguladık. URL parametresi anahtar-değer çiftini de girdik. Giriş yöntemi olarak Google'ın tavsiyesiyle GET seçtik. Acaba anahtar-değer çiftlerini mi hatalı girdik, kontrol edilmesine ihtiyacımız var.

Bir yerde teknik bir hata yapmış olmalıyız ki Adsense tarayıcısı sitenizi tarayamıyor ibaresi çıkıyor. Ayrıca yeni makalelerimiz de Search Console'da indekslenmemeye başladı. Yani Adsense tarayıcısı erişim sorunumuza ek olarak bir de Google indeks almama sorunumuz oluştu.

Search console'da doğrulanmış sahip olarak gözükmemize rağmen, Adsense tarayıcı erişim sekmesinde siteniz doğrulanıyor ve tarayıcı sitenizi tarayamıyor ibaresi mevcut.

Wordpress giriş URL'sini mi yeniden değiştirmeliyiz? Search console'da doğrulanmış gözüktüğümüz için yeniden doğrulama da gerçekleştiremiyoruz.

Sitemizin incelenmesine ihtiyacımız bulunuyor ve sorunu çözmek için ne yapmamız gerektiği konusunda değerli yardımlarınızı rica ediyorum.

Site URL'sini PM ile göndermemiz uygun mudur?

Teşekkürler

Decome

Üye
Üye
13 Ağu 2019
3
1
1
Merhaba,

Site URL mizi size PM olarak gönderdim az önce . Hızlı dönüşünüz için çok teşekkür ediyorum.