Google 4. PIN kodunu Göndermiyor!!!

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Hocam her şeye eyvallah ama PIN kodu gelmiyor işte neden google resmi evrakla doğrulamaya geçmiyor? Neden kullanıcı 5 ay beklemek zorunda kalıyor?

Not: Sorun hala duzelmedi
Resmi evrak üzerinde teyit imkanı maalesef bulunmuyor (Ülkeler arası) Evrak sahteciliği olabilir düşüncesi ile, ısrarla postacı ulaştırsın, bakalım adres doğrumu şeklinde sistem kurulmuş. Bizlerin yapacağı bir şey yok inanın. PIN ile ilgili ekranda nasıl bir uyarı mevcut?

• Beğen
Tepkiler: Arzu Çevikalp

omerturac

Üye
Üye
16 Ara 2020
26
14
3
Hocam ona da eyvallah peki neden 4 ay sınırlaması var? PIN kodunun gelmemesinin suçlusu ben miyim? Şu ana kadar 1500 tl zararım var. Emeklerimize yazık değil mi? hata falan yok hocam hiçbir şekilde kod göndermiyor.

Yusuf ERGİŞİ

Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Hocam ona da eyvallah peki neden 4 ay sınırlaması var? PIN kodunun gelmemesinin suçlusu ben miyim? Şu ana kadar 1500 tl zararım var. Emeklerimize yazık değil mi? hata falan yok hocam hiçbir şekilde kod göndermiyor.
AdSense hesabınızın sol tarafında bulunan sekmelerin en altında 'Geri Bildirim Gönder' sekmesine dokunarak, bu durumu sorgulayabilirsiniz. Kod gönderiyor ama size ulaşmıyor. 'PIN kodu gönderildi' şeklinde mutlaka bir uyarı almışsınızdır ve her ay yeni 'PIN iste' sekmesine dokunmuşsunuzdur. Bizlerin sağlayacağı destek bu kadarla sınırlı olup, geri bildirimde bulunduğunuz yanıta göre hareket etmeniz daha doğru olacaktır. Elimizden farklı bir seçenek gelse, gerekeni yapardık ancak, maalesef PIN ile ilgili süreç ve sistem bu şekilde işlemektedir. Siz geri bildirimde bulunun. Tüm bildirimlere sırasıyla bakılıyor.

Doğukan Demir

Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com
Ödeme adresin güncel ise doğruluğunu onaylamanı istiyor muhtemelen yeni PIN gönderecek. Şu forma erişebiliyor musun: Google AdSense

• Sevdim
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
hocam guncellemek zorunlu mu sıkıntı çıkar mı? 3 kez denedim ısrarla aynı şeyi söyluyor
bu şekilde hocam EKRAN GORUNTUSU
Adresiniz güncel ise zorunlu değil. Ama PIN süreciniz sistemsel olarak devam ediyor. Önceki anlatımlar bu durumda geçerliliğini koruyor. Sabır gerektiren bir süreçtesiniz.

omerturac

Üye
Üye
16 Ara 2020
26
14
3
Adresiniz güncel ise zorunlu değil. Ama PIN süreciniz sistemsel olarak devam ediyor. Önceki anlatımlar bu durumda geçerliliğini koruyor. Sabır gerektiren bir süreçtesiniz.
Hocam adresi değiştirmeden 3 kez onaylayıp gönderdim ama sayfaya tekrar giriyorum aynı şey çıkıyor karşıma herhangi bir bilgilwndirmeyok beklemem gerekir mi. Hesap zaten ablamın adına ve o evlendi dolayısıyla adresi de değişti yeni adresi girsem google sorun yaratır mı? Ayrıca soyadı da değişti haliyle.