Hesabınızı geçici olarak askıya aldık

Cihat Özgen

Geliştirici
Emekli - Yaşlı
Webmaster
Destek Ekibi
10 Nis 2018
580
567
280
Rusya
www.cihatozgen.net.tr
vakıfbank,

vakıfta ilk ödemeyi alamadım, adsense ödedi para bankada çıkmadı. sonra iş bankası ekledim sorunsuz alıyordum işte bu hesap doğrulaması işi çıkana kadar.
Hesap doğrulaması için googlenin sizin eklemiş olduğunuz banka hesabına ufak bir miktarda para yatırıyo o miktarı örenip adsense panelinde doğrulamanız gerekmektedir.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Meandros

Üye
Üye
2 Tem 2018
11
11
3
Merhaba,

arkadaşlar ödeme geldi, diğer bankayı birincil yaptım fakat güncellemedim. daha önce banka değişikliğinde güncellemiştim. yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

tek sorun yeni ödeme ekleyemiyorum farklı tarayıcılar ve cihazlar denedim olmadı, aldığım hata şudur.:

Beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. [OR-BAIH-01]

• Beğen

Cihat Özgen

Geliştirici
Emekli - Yaşlı
Webmaster
Destek Ekibi
10 Nis 2018
580
567
280
Rusya
www.cihatozgen.net.tr
Merhaba,

arkadaşlar ödeme geldi, diğer bankayı birincil yaptım fakat güncellemedim. daha önce banka değişikliğinde güncellemiştim. yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

tek sorun yeni ödeme ekleyemiyorum farklı tarayıcılar ve cihazlar denedim olmadı, aldığım hata şudur.:

Beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. [OR-BAIH-01]

Buradaki en iyi seçenek , Chrome'da gizli modunu kullanarak birkaç saat içinde denemektir . İlk çözümü denedikten sonra hala aynı hata mesajını alıyorsanız, sorunu çözmenize yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçmenizi öneririz .

Risk

Üye
Üye
7 Ağu 2018
10
14
3
Buradaki en iyi seçenek , Chrome'da gizli modunu kullanarak birkaç saat içinde denemektir . İlk çözümü denedikten sonra hala aynı hata mesajını alıyorsanız, sorunu çözmenize yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçmenizi öneririz .

Bu sorun google pay servisiyle alakalıdır adsense ile alakalı değildir. kullanıcının yapması gereken pay.google.com adresi üzerinden ödeme yöntemi eklemektir. muhtemelen gene aynı hatayı verecektir çünkü google yapay zekası pay servisinizi askıya almıştır, çözüm olarak google payment yardım sayfasından pay servisinizi doğrulamaktır ilgili link Google Pay Help ayrıca google payment müşteri temsilcisine chat, telefon, mail üzerinden ulaşarak sorun hakkında iletişime geçilebilir.

Sorun çözümü için ilgiliye google pay yardım formunu doldurup ulaşabilirsiniz - dikkat yalnızca ingilizce kullanın Sign in - Google Accounts

Son düzenleme:
  • Beğen

volkan29

Üye
Üye
28 Şub 2019
2
1
3
Arkadaşlar bende aynı sorun

Ödeme tutarınız, ödeme şeklinizin ülkenizde kabul edebileceği tutardan daha fazla. Ödeme almaya devam edebilmek için lütfen yeni bir ödeme yöntemi seçin.

üç defa düzeltmeye çalıştım üçünde de hata haldım ödemem yapılmadı bende banka ibanı sildim yeni iban ekledim bakalım düzelirmi sizce