İtiraza 1 aydır cevap gelmedi

darkdream

Üye
Üye
4 May 2021
2
0
1
Merhaba, bir süre önce sitem politika ihlali gerekçesiyle devre dışı bırakıldı.

Gerekli düzeltmeleri yapıp, yanlış anlaşılabilecek ve uygunsuz her türlü yazıyı kaldırdım. SEO'u iyi hale getirerek itiraz da bulundum. Uygun şekilde durumu açıkladım, hatalı ifadelerin kaldırdığını belirttim fakat 5 hafta geçmesine rağmen yanıt alamadım ki her durumda yanıt verileceği açıklanmış.

Acaba İngilizce mi başvurmak gerekiyordu? Bir daha mı başvurmalıyım?

Son düzenleme:

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,348
1,420
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhaba, bir süre önce sitem politika ihlali gerekçesiyle devre dışı bırakıldı. Sebebi:
"Tıklama veya görüntüleme gerçekleştirmeye teşvik"

Bunun popup yüzünden olduğunu fark ettim. Reklam tıklamayı dolaylı olarak teşvik ediyordu.

Popup'ın ve esas amacı ise her sitenin yaptığı gibi "adblockun kapatılmasını" önermek ve siteye sponsor olarak destek olunmasını sağlamaktı. Burada "destek" derken adsense kastedilmiyordu, üyelik sistemi kastediliyordu. Site:

Gerekli düzeltmeleri yapıp, yanlış anlaşılabilecek ve uygunsuz her türlü yazıyı kaldırdım. SEO'u iyi hale getirerek itiraz da bulundum. Uygun şekilde durumu açıkladım, hatalı ifadelerin kaldırdığını belirttim fakat 5 hafta geçmesine rağmen yanıt alamadım ki her durumda yanıt verileceği açıklanmış.

Acaba İngilizce mi başvurmak gerekiyordu? Bir daha mı başvurmalıyım?
Merhaba,

İngilizce dilinde gönderilen başvurular evet daha çabuk kontrol ediliyor. Türkçe olanlar ise gecikmelere maruz kalıyor. Şu an dünya genelinde yaşanan pandemi sorunu nedeniyle her iki türde de hemen yanıt almak olanaksızdır. Sabırlı olmanızı öneriyorum. Tekrar ve çok sık kez itiraz göndermeyin, aksi taktirde hiç birisi dikkate alınmayabilir.