Neden AdSense Onayı Alamıyorum

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,348
1,420
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Merhaba,

@Samet47 arkadaşıma değerli katkılarından dolayı teşekkür eder, devamını dilerim :)

Sitenizi incelediğimde henüz organik trafik almadığını görüyorum. Bu duruma siz de buradan bakabilir ve bir önce iyi bir SEO çalışması yaparak tedbir alırsınız. Organik trafik almayan ve genelde sosyal medya, doğrudan, referanslı, eposta yoluyla trafik alan sitelerin başvuruları da yine politika ihlali kabul edilmektedir.

Ayrıca bu sorun gidericiyi de denemenizde fayda var.

Kolaylıklar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: dot

dot

Üye
Üye
27 Eki 2020
15
9
3
Merhaba,

@Samet47 arkadaşıma değerli katkılarından dolayı teşekkür eder, devamını dilerim :)

Sitenizi incelediğimde henüz organik trafik almadığını görüyorum. Bu duruma siz de buradan bakabilir ve bir önce iyi bir SEO çalışması yaparak tedbir alırsınız. Organik trafik almayan ve genelde sosyal medya, doğrudan, referanslı, eposta yoluyla trafik alan sitelerin başvuruları da yine politika ihlali kabul edilmektedir.

Ayrıca bu sorun gidericiyi de denemenizde fayda var.

Kolaylıklar dilerim.
Yusuf Bey cevabınız için gerçekten müteşşekirim. Konuyla alakalı belirsizlikler cevabınız vesilesiyle dağılmış bulunmakta. Yalnız anlamadığım ufak bir ayrıntı var; sitekit kullanıyorum ordaki verilere göre tıklarım organik bazlı ama derseniz ki tık sayınız az bu yüzden oluyor ona da okeyim. SEO düzeltmeleri için de aktif çalışma göstermekteyim, oldukça faydasını gördüm ve devam ettirmekteyim. Ancak girdiğim içerikler pek aranan şeyler değil :/

Ekli dosyalar

• Organik.JPG
    Organik.JPG
    40.1 KB · Görüntüleme: 3
  • Beğen
Tepkiler: Samet47

bymavihuzur

Üye
Üye
16 Kas 2020
1
0
1
Site devre dışı veya kullanılamıyor sorununu nasıl çözebilirim. Üçüncü kez başvuruda bulundum ve aldığım cevap bu..