Ödemer gelmedi

sslea

Üye
Üye
22 Kas 2018
7
2
3
Arkadaşlar selam :)

Destek ekibimizden @CetinbasCihat arkadaşımızın da dediği gibi, akşam Dublin le yaptığım görüşmede herhangi bir aksaklık olmadığını ve ödemelerin çıkışlarının yapıldığını ilettiler. Bahsettiğim gibi olay provizyonla alakalı olup, bu gün içerisinde yada en geç Pazartesi herkes ödemesini alacak :)

İyi dileklerimle

Bu gün pazartesi ve ne mail var ne de ödeme. Yeni bir gelişme ya da yeni bir haber var mı ?

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

hb78

Üye
Üye
26 Kas 2018
3
3
0
Merhaba,
Bende de aynı sorun var. Halen "otomatik ödeme beklemede" yazıyor. Normalde 21'iyle 26'sı arasında ödemeler gerçekleşir. Herhangi bir gelişme var mı konuyla ilgili?
Ödeme bugün gerçekleşti ancak halen adsense ödemeler bölümünde "ödeme emri beklemede" yazıyor. Enteresan :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Arkadaşlar selam,

Bu gün sabahtan ödemeler peyderpey hesaplara aktarıldı. Ödemesini gün sonunda halen alamayan arkadaşlar olursa lütfen tekrar bilgi iletsinler.

İyi günlerde güle güle harcamanızı dilerim.

volkan29

Üye
Üye
28 Şub 2019
2
1
3
iyi akşamlar benim adsense ile ilgili bir sorunum var. Bu ayın 21 de adsense otomatik ödeme gönderdi sonra 22 de ödeme iptal edildi bende takip edemedim 24 akşamı hatayı görünce bankanızla görüşün deyince bankayı aradım ve düzelttim 25 de tekrar ödeme gönderildi dedi 26 tekrar hata verdi ödeme iptal edildi tekrar düzelttim bu sefer düzelti 27 de saat 15: 30 gibi ödeme gönderildi ama bugün baktığımda yansımadı banka hesabıma

• Beğen
Tepkiler: CetinbasCihat