Site Devre Dışı veya Kullanılamıyor Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali-ozz

Üye
Üye
6 Eki 2021
8
4
3
www.kriptoborsacim.com
Arkadaşlar bu siteye ulaşılamıyor sorununu bende alıyorum ama siteye her yerden giriş yapmayı denediğimde herhangi bir sıkıntı yok acaba sebebi ne olabilir ? Ben blogger alt yapısını kullanıyorum ve domaine yönlendirme yapıyorum acaba sebebi bu mu dicem ama önceki siteme de aynı şekilde yönlendirme ile reklam aldım. Acaba sorun ne anlamadım gitti. Niye google bu siteye ulaşılamıyor cevabını veriyor nasıl deniyorlar acaba girmeyi. Ayrıca siteyi kontrol ettiğimde google botları siteyi de tarayabiliyor.

Sitemi incelemek isterseniz linki: Kripto Borsacım

Son düzenleme:

ali-ozz

Üye
Üye
6 Eki 2021
8
4
3
www.kriptoborsacim.com
Arkadaşlar bu siteye ulaşılamıyor sorununu bende alıyorum ama siteye her yerden giriş yapmayı denediğimde herhangi bir sıkıntı yok acaba sebebi ne olabilir ? Ben blogger alt yapısını kullanıyorum ve domaine yönlendirme yapıyorum acaba sebebi bu mu dicem ama önceki siteme de aynı şekilde yönlendirme ile reklam aldım. Acaba sorun ne anlamadım gitti. Niye google bu siteye ulaşılamıyor cevabını veriyor nasıl deniyorlar acaba girmeyi. Ayrıca siteyi kontrol ettiğimde google botları siteyi de tarayabiliyor.

Sitemi incelemek isterseniz linki: Kripto Borsacım

Arkadaşlar herkse merhabalar tekrardan :)
Ben sorunu çözdüm benim robot.txt dosyamda hiçbir şey yazmıyordu default'du boştu okur diye bir şey eklememiştim sonra bu kodları ekleyince mi bilmem siteyi okudular.

User-agent: *
Allow: /

Sitemap: https://www.kriptoborsacim.com/sitemap.xml

Ayrıca blogger taslağını kullan kısmı vardı onu açtım işe yaradı mı bilmem ama belki o da etki etmiş olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Doğukan Demir
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...