Site devre dışı veya kullanılamıyor hatası

pofquiz

Üye
Üye
30 Eki 2018
1
1
0
POFQUİZ Sosyal Eğlence Platformu sitesinde, sitenin onaylanmasını engelleyen politika ihlalleri bulundu:
  • Site devre dışı veya kullanılamıyor
    Sitenizin devre dışı olduğunu veya kullanılamadığını fark ettik. Gönderdiğiniz URL'de bir yazım hatası olup olmadığına bakmak için başvurunuzu kontrol etmenizi öneririz. Siteniz çalışır durumda olduğunda başvurunuzu yeniden gönderebilirsiniz. Başvurunuzu yeniden incelemekten memnuniyet duyarız.

Hatası alıyorum ama sitem açık. Ne yapmalıyım

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,348
1,420
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
Reklamlarınız hayırlı olsun :)

Politikalara uygun bol kazançlar diliyor, destek ekibimizden @CetinbasCihat a sergilemiş olduğu başarısından dolayı huzurunuzda teşekkür ediyorum. :)

halil142

Üye
Üye
9 May 2019
2
0
1
merhaba
Site devre dışı veya kullanılamıyor
Sitenizin devre dışı olduğunu veya kullanılamadığını fark ettik. Gönderdiğiniz URL'de bir yazım hatası olup olmadığına bakmak için başvurunuzu kontrol etmenizi öneririz. Siteniz çalışır durumda olduğunda başvurunuzu yeniden gönderebilirsiniz. Başvurunuzu yeniden incelemekten memnuniyet duyarız.
diye hata veriyor ne yapmam lazım

Doğukan Demir

Google Diamond Product Expert
Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com
merhaba
Site devre dışı veya kullanılamıyor
diye hata veriyor ne yapmam lazım
Merhaba,

Sorununuz hakkında bir konu açarsanız size daha detaylı yardımcı olabiliriz.

Saygılarımla,
Doğukan
AdSense Türkiye Forumu Destek Ekibi

bannimus

Üye
Üye
2 Ara 2019
1
0
1
Aynı sorunu yaşıyorum şu an.

Blogger ile oluşturulmuş sitemin URL'sini değiştirdim başvurudan sonra (benim hatam).

"Adsense başvurduğum site URL artık geçerli değil. Adsense başvuru kabul edilmedi çünkü site url'ye ulaşılamıyor uyarısı geldi." doğal olarak.

Yeni site URL'sini nasıl ekleyebilirim?
Eskisini nasıl silebilirim?
Silebileceğim bir yer veya yenisini ekleyebileceğim hiçbir alan göremiyorum panelde?
Ve bu URL yeni olduğu için yine 2-3 ay beklemek mi daha iyi yoksa hemen başvurayım mı sizce Adsense için?
Teşekkürler.

Eski URL:bannimus.blogspot.com
Yeni URL:webyazilimhatalari.blogspot.com