zaten mevcut bir adsense hesabınız var

elif yildirim

Üye
Üye
1 Ağu 2019
3
2
3
merhabalar hocam kısa bir süre önce ülke seçimini yanlış yapmış olduğum elifuludag033@gmail .com hesabıma ait adsense hesabımı sizin sayenizde kapatıldı şimdi yeni bir gmail hesabı ile yeniden bir adsense hesabı açtım ve onaylandı yine elifuludag033@gmail .com hesabıma ait youtube kanalımı yeni açmış olduğum adsense hesabıma ilişkilendirmek istediğimde zaten bir adsense hesabınız var sorunuyla karşılaşıyorum ve hiç bir şekilde yeni açtığım adsense hesabıma ilişkilendiremiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür edrim

• Beğen
Tepkiler: Yusuf ERGİŞİ

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
merhabalar hocam kısa bir süre önce ülke seçimini yanlış yapmış olduğum elifuludag033@gmail .com hesabıma ait adsense hesabımı sizin sayenizde kapatıldı şimdi yeni bir gmail hesabı ile yeniden bir adsense hesabı açtım ve onaylandı yine elifuludag033@gmail .com hesabıma ait youtube kanalımı yeni açmış olduğum adsense hesabıma ilişkilendirmek istediğimde zaten bir adsense hesabınız var sorunuyla karşılaşıyorum ve hiç bir şekilde yeni açtığım adsense hesabıma ilişkilendiremiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür edrim

@elif yildirim selam,

Konunuzla ilgileniyorum. Sizi bilgilendireceğim.

Yusuf ERGİŞİ

Google Diamond Product Expert
Moderatör
10 Nis 2018
2,350
1,424
113
Ankara
adsenseturkiye.com.tr
merhaba hocam adsense sorunum sayenizde çözüldü çok teşekküer ederim başarılarınızın devamını dilerim iyi çalışmalar

@elif yildirim iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Bu haberi almak ve mutluluğunuzu paylaşmak gerçekten harika. Politikalara uygun bol kazançlar dilerim. Sağlıcakla kalın.