Adsense red alma nedeniniz nedir? Birlikte çözüm bulalım.

EmreKilic

Üye
Üye
10 Nis 2018
191
144
43
Merhaba kolay gelsin efendim web sitemde sorun bulunmuyordu ama Program politikalarımıza uygun değil diye bir mesaj gelmiş aserden yeni geldim bir değişiklilik de yapmadım sorun ne neyi düzeltmem gerek yardımcı olur musunuz ?
yemresahin.com.tr site adresi
Sitenizde az sayıda içerik bulunuyor. İletişim gizlilik politika vs eklenmemiş hakkımızda bölümü hariç . Ayrıca kategori sayısını 4 e çıkarırsanız ve her birinin içerisinde 10 ar sayıda özgün makaleler olursa adsense onay almamanız için hiç bir neden yok.

EmreKilic

Üye
Üye
10 Nis 2018
191
144
43
Ekli dosyayı görüntüle 1469
2 defa bu sorunla karşilaştım ben yazılar özgün fotoğraflar telifsiz olmasına rağmen onaylamıyor.The only address for movie lovers The only address for movie lovers
Merhabalar. Sitenize hakkımızda gizlilik ve iletişim sekmelerini ekleyebilirsiniz. Ayrıca her kategori de en az 10 adet 400 kelime'den oluşan makalelerle doldurmayı unutmayınız. Makalelerin okunurluğu özgünlüğü çok önemlidir. Umarım yakın zamanda onay alırsınız.

kucukenter

Üye
Üye
8 Eki 2020
1
0
1
Merhaba
Son zamanlarda bende sürekli aşağıdaki hatayı almaya başladım. Sizlerde kontrol edebilir misiniz.

Website adresim : Modem Kurulumu -

Siteniz reklam göstermeye hazır değil
Sitenizde sitenizin henüz reklam göstermeye hazır olmadığı anlamına gelen bazı politika ihlalleri bulduk. Sitenizin AdSense Program Politikaları'na uyduğundan emin olun.

EmreKilic

Üye
Üye
10 Nis 2018
191
144
43
Merhaba
Son zamanlarda bende sürekli aşağıdaki hatayı almaya başladım. Sizlerde kontrol edebilir misiniz.

Website adresim : Modem Kurulumu -

Siteniz reklam göstermeye hazır değil
Sitenizde sitenizin henüz reklam göstermeye hazır olmadığı anlamına gelen bazı politika ihlalleri bulduk. Sitenizin AdSense Program Politikaları'na uyduğundan emin olun.
Müsait zamanda özel mesaj ile iletişime geçerseniz. Size yardım edebilirim.

appbilgi

Üye
Üye
21 Eki 2020
2
0
1
Merhabalar, ismim erdinç, bu formu bir arkadaşım tavsiye etti, bu konuyu açmadan önce beni ilgilendiren bütün konuları tek tek detaylı bir şekilde okudum ve gerekli düzenlemeleri kendi sitemde yaptım.
website adresim: buradan bakabilirsiniz

Adsense onayı almak için bir kaç defa başvuru yaptım fakat her seferinde red cevabı aldım. 2016 ve 2018 yılları arasında (2 yıldır kapalı) yine bana ait olan web sitemde ki bir kaç içeriği şuan ki web sitemde de yayınlıyordum bunun hata olduğunu burda okuduğum diğer konulardan anladım ve kaldırdım, şimdi ise web sitemde toplamda 16 içerik var ve hepsi de özgünlüğün yanı sıra benzersiz içeriklerdir. tek tek kendim yazdım. Ayrıca web siteme adsense kodlarını yerleştirdim. Bu arada adsense hesap kaydım 2005 yılında yapılmıştır bunun bir faydasının olmadığınıda burdan öğrendim.

Ustalarıma sorum şu: Bu şartlarda web sitem onay alır mı acaba ?

EmreKilic

Üye
Üye
10 Nis 2018
191
144
43
Merhabalar, ismim erdinç, bu formu bir arkadaşım tavsiye etti, bu konuyu açmadan önce beni ilgilendiren bütün konuları tek tek detaylı bir şekilde okudum ve gerekli düzenlemeleri kendi sitemde yaptım.
website adresim: buradan bakabilirsiniz

Adsense onayı almak için bir kaç defa başvuru yaptım fakat her seferinde red cevabı aldım. 2016 ve 2018 yılları arasında (2 yıldır kapalı) yine bana ait olan web sitemde ki bir kaç içeriği şuan ki web sitemde de yayınlıyordum bunun hata olduğunu burda okuduğum diğer konulardan anladım ve kaldırdım, şimdi ise web sitemde toplamda 16 içerik var ve hepsi de özgünlüğün yanı sıra benzersiz içeriklerdir. tek tek kendim yazdım. Ayrıca web siteme adsense kodlarını yerleştirdim. Bu arada adsense hesap kaydım 2005 yılında yapılmıştır bunun bir faydasının olmadığınıda burdan öğrendim.

Ustalarıma sorum şu: Bu şartlarda web sitem onay alır mı acaba ?
Merhaba. Sitenizi incelediğimde 7 kategori var. Bunların sayısını 3 e düşürün ve her kategori de 7-8 makale olacak şekilde ayarlayın.
Bir kategori'de 5 makale varken diğerinde 10 makale olursa sıkıntı yaşayabilirsiniz. Siz eşit şekilde dağıtın içerikleri faydasını göreceksiniz.Onay aldıktan sonra tekrar diğer kategorileri aktif edip devam edebilirsiniz.

btnaslan

Üye
Üye
5 Ocak 2019
10
1
3
Onaya gönderdim. Ancak 3 hafta oldu ne red ne de onay cevabı geldi. Hala incelemiyor diyor.