Günlük ortalama 100 hit alan bir site kaç tıklanma almalı?

Atacbala

Destek Ekibi
Destek Ekibi
16 Eyl 2019
510
307
63
Hocam peki oranı yükseltmenin bir yolu varmıdır?
Bu tamemen sizin trafiginizle alakali, benim trafigim %5 sektöre ilk girdiğimde bende bunu arastirdim sizin gibi arttirmak için soyle soyleyim size sektörün %80-90'i %5 tiklama aliyor.Üstünde tiklama aldiginda geçersiz tiklama formu gönderiyorum hatta. %1 düşük ama reklam yerlesimi değiştirilebilir konu hakkinda bilgili arkadaşlar yardımcı olur o konuda da

• Beğen
Tepkiler: Samet47 ve halil

Samet47

Üye
Üye
2 Kas 2020
431
68
28
Bu tamemen sizin trafiginizle alakali, benim trafigim %5 sektöre ilk girdiğimde bende bunu arastirdim sizin gibi arttirmak için soyle soyleyim size sektörün %80-90'i %5 tiklama aliyor.Üstünde tiklama aldiginda geçersiz tiklama formu gönderiyorum hatta. %1 düşük ama reklam yerlesimi değiştirilebilir konu hakkinda bilgili arkadaşlar yardımcı olur o konuda da
Ya iyi bir reklam yerleşimi yapmak istiyorum fakat manuel reklamları açınca kısıtlama alıyorum elim kolum bağlı biraz. Otomatik reklamlar açık bakalım biraz açık dursun manuel reklamları açacağım. Fakat yineden korkuyorum manuel reklamları açtığım gibi kısıtlama alıyorum

• Beğen
Tepkiler: Atacbala

canbeyburda

Üye
Üye
16 Şub 2021
19
8
3
reklam sayısına ve yerine göre değişir insanların tıklayabileceği yerlere koymalısın