Sizce neden adsense onayı alamıyorum?

sahneharitasi

Üye
Üye
25 Mar 2024
5
1
3
Merhaba,

Yaklaşık 2 aydır adsense başvurusu yapmama rağmen siteme onay alamıyorum, farklı bir hesap açıp tekrar denedim, sitemdeki yazılarda kopya içerikler var fakat bu çok fazla değil, iletişim ve gizlilik politikası aktif, sizce sebebi ne olabilir? ya da bu sebebi nasıl öğrenebilirim? onaylanmayan siteler için detaylı bilgi maili gelmiyor sadece onaylanmadı yazıyor.

www.sahneharitasi.com.tr

Teşekkürler

utkucan

Üye
Üye
2 Nis 2024
4
1
3
adsense bu ara onayların suyunu kıstı gibime geliyor. şahsi fikrim olarak söylüyorum: hakkımızda, telif hakkı, kullanım şartları, çerez politikası, sorumluluk reddi beyanı(isteğe bağlı) ekleyin. iletişim bölümüne adres bilginizi girin. Backlink çalışması yapın. site açılış hızınızı optimize edin. telif hakkı içeren görsel varsa kaldırın. instagram adresiniz var ancak diğer sosyal ağlarda görünür olup yazdığınız yazları oralarda paylaşın. sabrın sonu selamettir. sabırla içerik girmeye devam edin. Yazdığınız yazılar otalama 50-200 kelime arasında biraz daha uzun yazmaya çalışın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sahneharitasi

sahneharitasi

Üye
Üye
25 Mar 2024
5
1
3
adsense bu ara onayların suyunu sıktı gibime geliyor. şahsi fikrim olarak söylüyorum: hakkımızda, telif hakkı, kullanım şartları, çerez politikası, sorumluluk reddi beyanı(isteğe bağlı) ekleyin. iletişim bölümüne adres bilginizi girin. Backlink çalışması yapın. site açılış hızınızı optimize edin. telif hakkı içeren görsel varsa kaldırın. instagram adresiniz var ancak diğer sosyal ağlarda görünür olup yazdığınız yazları oralarda paylaşın. sabrın sonu selamettir. sabırla içerik girmeye devam edin. Yazdığınız yazılar otalama 50-200 kelime arasında biraz daha uzun yazmaya çalışın.
Teşekkür ederim, eksikleri tamamlayıp tekrar deneyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: utkucan

Jexy

Üye
Üye
5 Nis 2024
2
1
3
telif hakkı, kullanım şartları, çerez politikası, sorumluluk reddi - bu sayfalara illede gerek yok, bunların hepsi hurafedir, adsense onay mekanizması çok farklı. Bomboş sayfalara ve alakasız içeriklere bile onay alabiliyorsunuz. Size onay vermek istememiş sadece.

• Beğen
Tepkiler: sahneharitasi

sahneharitasi

Üye
Üye
25 Mar 2024
5
1
3
telif hakkı, kullanım şartları, çerez politikası, sorumluluk reddi - bu sayfalara illede gerek yok, bunların hepsi hurafedir, adsense onay mekanizması çok farklı. Bomboş sayfalara ve alakasız içeriklere bile onay alabiliyorsunuz. Size onay vermek istememiş sadece.
Haklısınız, çok boşsayfalarda adsense reklamları görebiliyorum nasıl bir algoritmaları var çözemiyorum ve rededdildiğinde neye istinaden reddettiğini söylemiyor ve bir iletişim mailleri yok. Kovalamaya devam edeceğiz teşekkürler.

Jexy

Üye
Üye
5 Nis 2024
2
1
3
Haklısınız, çok boşsayfalarda adsense reklamları görebiliyorum nasıl bir algoritmaları var çözemiyorum ve rededdildiğinde neye istinaden reddettiğini söylemiyor ve bir iletişim mailleri yok. Kovalamaya devam edeceğiz teşekkürler.
rica ederim, adsense uzmanları herzaman standart konuşur, belirli metrikler var robot gibi aynı şeyleri söylerler :D

şöyle düşün; bir siten var günlük 2k trafiğin var tertemiz site, adsense düşük değer politikası geliyor. Şimdi google senin sayfanı kaliteli bulmuş ki sıralama vermiş sana günde 2 k trafik yolluyor, demekki bu site kaliteli işe yarar. Ama reklama başvuruyosun içerik düşük diyor :D madem içerik düşük bu siteye otoriteyi sıralamayı veren sensin trafiğide gönderen sensin, adsense tarafı düşük değer diyor :D düşük değerin açılımını bilen bir uzman yok, çok çok çok özür dilerim google, adsenes vs ne uzmanı olursa olsun bunun cevabını bilen yada çözebilecek adam yok. Google mühendisleride bir haber zaten ki ben onların artık güncellemelerinden ve zekalarından şüpheliyim. Gerçekten fırsatım olsa daha neler neler yazarım :D yani işin kısası kimse işi biliyorum uzmanım diye geçinmesin, google algoritması falan hikaye, resmen spam siteleri destekliyorlar şuanda legal çalışanlar kan ağlıyor, onay alamıyosun spam basam adamın reklam hesabı onaylanıyor, gel bunu açıkla hadi....

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
326
137
43
Merhaba Jexy
İlk zamanlar bende sizin gibi düşünüyordum ama bu forumda sorunları olanlara bildiklerimizi anlatmaya başladık, bundan mutluluk duymaktayım, paylaşmak iyidir, ve bir gün baktım banada yetki vermişler, ve yardıma devam ediyorum , kişilerin kafaları karışmasın diye kurallara bağlamadan ne bildi isem anlatıyorum, takıldığım yer olursa araştırı , ona göre cevap veriyorum. Burada hiç bir karşılık beklemeden sadece gönüllü yardımcılarız, ve bu bana keyif vermekte
Gelelim esas konumuza, araştırmacı değiliz, elimizin altındaki interneti yada klavyeyi kullanmayı bilmiyoruz, eğer bu formu iyice araştırdı iseniz yada konu başlıklarına baktı iseniz, sürekli aynı konu başlıkları vede aynı sorunlar var, yukarıda arama kısmı var o kısma sorununuzu yazarsanız , her başlık karşnıza çıkacaktır, Hazır cevaba çok alışığız, site kuruyoruz yada youtube kanalı açıyoruz, öncelikle ne yaptığımızı bilmemiz gerekiyor ki , ileride oluşacak sorunları daha erken vede kimseye muhtaç olmadan kendiliğimizden çözelim, herşeyin bir çözümü vardır. Ne söylemek istedğim uarım anlaşılmıştır,
Her açılan konu başlığına muhakkak bir şekilde cevap vermişimdir, gerektiğinde , bire bir sosyal medya üzerinden görüşüp sorunlarını çözmüşüzdür

Bilgehan

Üye
Üye
16 Nis 2024
3
0
1
Kullanım şartları
Gizlilik politikası
Kayda değer trafik
Kullanıcıları sitede tutma
İnstagram/youtube/twitter linkleri sağladım
31. Günde aldım
800k trafik yaptım bu süreçte
5 bin civarı benzersiz misafirle..
11 dk kullanıcıyı sitede tutabiliyor, gezinmeyi sağlayabiliyorum

Tag manager ile sitenizde analytics kurun, bu da hızlandıran bir faktör gibi geliyor bana
Cookie constenti adsense konsolundan yaptım
İlk gün bugündü 3 tl yapmışım sadece, reklam tıklaması yok