Adsensemin hesap türünü değiştirebilir miyim

Kirakazanci.com

Üye
Üye
19 May 2019
31
7
8
25
Osmaniye
kirakazanci.com
Arkadaşlar merhaba benim adsense pin doğrulamam hala gelmedi 2. Yi istememe ragmen bunun sebebi adsensenin hesap türünün işletme hesabı olduğu için söyleyenler var sizce doğrumu bu benim pin doğrulamam bunun gelmemesi yada çok geç gelmesi yada sorunun illa işletme hesabı olduğu için oluşması sizce doğrumu lütfen bana yardımcı olun bilen arkadaşlar

Barış Savran

Adsense Türkiye Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Nis 2019
147
171
43
Merhaba Ben BARIŞ

Yardım Merkezi
ToplulukDuyurular
Bizimle iletişime geçmek için, lütfen Ana sayfadaki Sık karşılaşılan sorunları giderme ve çözümleme bölümünü kullanın. Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?
Topluluğa sorun
Adres (PIN) ve telefon doğrulaması
PIN ile ilgili sorunlar
PIN'inizin neden henüz elinize geçmemiş olabileceğini ve nasıl yeni PIN isteyeceğinizi öğrenin.
Kişisel Kimlik Numaranızı (PIN) henüz almamış olmanızın birkaç nedeni olabilir:
  • Hesabınızda PIN bekletme yoktur.
    PIN'inizi yalnızca hesap bakiyeniz doğrulama eşiğine ulaştıktan sonra doğrulamanız istenir. AdSense ana sayfanızda bir bekleme bildirimi görmüyorsanız, hesabınız için henüz bekleyen bir PIN yok demektir.
  • PIN'iniz henüz gönderilmemiştir.
    Hesap bakiyeniz doğrulama eşiğine ulaştıktan sonra PIN oluşturulup size gönderilmesi için bir hafta kadar beklemeniz gerekebilir.
  • Son PIN'iniz oluşturulduktan bu yana dört hafta geçmemiştir.
    PIN'lerin size postayla ulaşması genellikle en fazla dört hafta sürer ancak bu süre bulunduğunuz yere bağlı olarak uzayabilir.
    Dört hafta geçmesine rağmen PIN'iniz size ulaşmadıysa yeni bir PIN talep etmeniz gerekir. Yeni PIN'i ne zaman isteyebileceğinizi öğrenmek için AdSense hesabınızdaki "Hesap bilgileri" sayfasına bakın.
  • Ödeme adresiniz geçerli değildir.
    Birkaç dakika ayırarak ödeme adresinizi inceleyin ve gerekiyorsa güncelleyin.
  • Bu videoda posta PIN'inizi nasıl doğrulayacağınızı gösterecek ve adres doğrulama konusunda en sık sorulan soruları ele alacağız.
PIN sorun gidericisi
Yeni PIN talep etme
PIN kodunuz size ulaşmadıysa veya kaybolduysa yeni bir PIN isteyebilirsiniz. Yeni PIN talep etmeden önce PIN'in size ulaşması için yeterince zaman vermek amacıyla, son PIN gönderiminin üzerinden dört hafta geçmesi gerekir.
Yeni bir PIN istemeden önce lütfen ödeme adresinizin doğru olduğundan emin olun. Ödeme adresinizi nasıl değiştireceğiniziöğrenin.
Yeni PIN talep etmek için:
  1. AdSense hesabınızda oturum açın.
  2. AdSense ana sayfanızda PIN doğrulama kartını bulun ve Doğrula'yı tıklayın. (Kartı görüntülemek için Daha fazla göster'i tıklamanız gerekebilir.)
    PIN doğrulama kartını bulamıyorsanız alternatif olarak şu adımları izleyin: Sol gezinme panelinde Hesapseçeneğini tıklayın.
  3. "Hesap bilgileri" sayfanızda PIN'i yeniden gönder'i tıklayın.
    Ödeme adresinize yeni bir PIN gönderilir. İlk gönderilen PIN, elinize daha önce ulaşırsa onu kullanın. Yeni PIN, ilk gönderilen PIN'in aynısı olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Kirakazanci.com

Kirakazanci.com

Üye
Üye
19 May 2019
31
7
8
25
Osmaniye
kirakazanci.com
Merhaba Ben BARIŞ

Yardım MerkeziToplulukDuyurular
Bizimle iletişime geçmek için, lütfen Ana sayfadaki Sık karşılaşılan sorunları giderme ve çözümleme bölümünü kullanın. Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?
Topluluğa sorun
Adres (PIN) ve telefon doğrulaması
PIN ile ilgili sorunlar
PIN'inizin neden henüz elinize geçmemiş olabileceğini ve nasıl yeni PIN isteyeceğinizi öğrenin.
Kişisel Kimlik Numaranızı (PIN) henüz almamış olmanızın birkaç nedeni olabilir:
  • Hesabınızda PIN bekletme yoktur.
    PIN'inizi yalnızca hesap bakiyeniz doğrulama eşiğine ulaştıktan sonra doğrulamanız istenir. AdSense ana sayfanızda bir bekleme bildirimi görmüyorsanız, hesabınız için henüz bekleyen bir PIN yok demektir.
  • PIN'iniz henüz gönderilmemiştir.
    Hesap bakiyeniz doğrulama eşiğine ulaştıktan sonra PIN oluşturulup size gönderilmesi için bir hafta kadar beklemeniz gerekebilir.
  • Son PIN'iniz oluşturulduktan bu yana dört hafta geçmemiştir.
    PIN'lerin size postayla ulaşması genellikle en fazla dört hafta sürer ancak bu süre bulunduğunuz yere bağlı olarak uzayabilir.
    Dört hafta geçmesine rağmen PIN'iniz size ulaşmadıysa yeni bir PIN talep etmeniz gerekir. Yeni PIN'i ne zaman isteyebileceğinizi öğrenmek için AdSense hesabınızdaki "Hesap bilgileri" sayfasına bakın.
  • Ödeme adresiniz geçerli değildir.
    Birkaç dakika ayırarak ödeme adresinizi inceleyin ve gerekiyorsa güncelleyin.
  • Bu videoda posta PIN'inizi nasıl doğrulayacağınızı gösterecek ve adres doğrulama konusunda en sık sorulan soruları ele alacağız.
PIN sorun gidericisi
Yeni PIN talep etme
PIN kodunuz size ulaşmadıysa veya kaybolduysa yeni bir PIN isteyebilirsiniz. Yeni PIN talep etmeden önce PIN'in size ulaşması için yeterince zaman vermek amacıyla, son PIN gönderiminin üzerinden dört hafta geçmesi gerekir.
Yeni bir PIN istemeden önce lütfen ödeme adresinizin doğru olduğundan emin olun. Ödeme adresinizi nasıl değiştireceğiniziöğrenin.
Yeni PIN talep etmek için:
  1. AdSense hesabınızda oturum açın.
  2. AdSense ana sayfanızda PIN doğrulama kartını bulun ve Doğrula'yı tıklayın. (Kartı görüntülemek için Daha fazla göster'i tıklamanız gerekebilir.)
    PIN doğrulama kartını bulamıyorsanız alternatif olarak şu adımları izleyin: Sol gezinme panelinde Hesapseçeneğini tıklayın.
  3. "Hesap bilgileri" sayfanızda PIN'i yeniden gönder'i tıklayın.
    Ödeme adresinize yeni bir PIN gönderilir. İlk gönderilen PIN, elinize daha önce ulaşırsa onu kullanın. Yeni PIN, ilk gönderilen PIN'in aynısı olacaktır.
Merhaba Hocam öncelikle geri dönüş yaptığınız için teşekkür ediyorum 2. Pini 7 mayısta istedim fakat oda gelmedi 3. PIN butonu aktif olursa 3. Yü de istedikten sonra diyelim oda gelmedi bundan sonraki izleyeceğim yol nasıldır yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

Barış Savran

Adsense Türkiye Destek Ekibi
Destek Ekibi
1 Nis 2019
147
171
43
Merhaba,

3 mü 4 mü? Zira bu arada ki fark oldukça önemlidir, çünkü 3. PIN'in oluşturulma tarihi üzerinden 4 hafta geçtiyse manuel olarak PIN doğrulama hakkınız açılmış demektir.

Google AdSense bu formu doldurup gönderebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Kirakazanci.com

Kirakazanci.com

Üye
Üye
19 May 2019
31
7
8
25
Osmaniye
kirakazanci.com
Merhaba,

3 mü 4 mü? Zira bu arada ki fark oldukça önemlidir, çünkü 3. PIN'in oluşturulma tarihi üzerinden 4 hafta geçtiyse manuel olarak PIN doğrulama hakkınız açılmış demektir.

Google AdSense bu formu doldurup gönderebilirsiniz.
Hocam 2 . 7 mayısta istedim oda hala gelmedi 3. Ne zaman aktif olur 4 hafta geçti sanırım üstünden

Doğukan Demir

Google Diamond Product Expert
Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com
Merhaba,

Barış teşekkürler!

Evet @Kirakazanci.com 3 kere PIN isteyebilirsiniz. 3. PIN'i istemeniz üzerinden 4 hafta geçtiyse Google AdSense bu formu doldurup gönderebilirsiniz.

Saygılarımla,
Doğukan
AdSense Türkiye Forumu Destek Ekibi