zaten mevcut bir adsense hesabınız var

elif yildirim

Üye
Üye
1 Ağu 2019
3
2
3
merhaba hocam kısa bir süre önce ülke seçimini yanlış yapmış olduğum için kullanmış olduğum adsense hesabını sizin sayenizde kapattım şimdi tekrar yeni bir gmail hesabı ile adsense hesap açmaya çalıştım fakat her başvurumda zaten bir adsense hesabınız var diye bir mail aldım ve her mail dede farklı yayıncı kimlik numarası yazıyor
pub:9439808106480852
pub:8638298139124742
pub:3672874609934824
yukarıda yazmış olduğum adsense yayıncı kimliklerinin bağlı olduğu mail adreslerini ve şifrelerini bilmiyorum ve hiç birine giriş yapamıyorum sizden ricam bu sorunu çözmeniz şimdiden teşekkür ederim

Sezgin GÜLER

Google Silver Product Expert
Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Merhaba,

Kapatılmış eski Adsense hesabınızda bulunan bilgileri, yeni Adsense hesabına kayıt olurken doldurmayın, bu hatayı alırsınız. Ailenizden birinin adına doldurabilirsiniz.

Saygılarımla,
Sezgin

Sezgin GÜLER

Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Rica ederim. Dediğim gibi yaparsanız mutlaka çözülecektir. ;)

• Beğen
Tepkiler: elif uludağ

elif uludağ

Üye
Üye
19 Tem 2019
5
1
3
Merhaba,

Kapatılmış eski Adsense hesabınızda bulunan bilgileri, yeni Adsense hesabına kayıt olurken doldurmayın, bu hatayı alırsınız. Ailenizden birinin adına doldurabilirsiniz.

Saygılarımla,
Sezgin

Merhaba,

Saygılarımla,
Sezgin
Merhaba Sezgin bey farklı bir isimde
Rica ederim. Dediğim gibi yaparsanız mutlaka çözülecektir. ;)
Teşekkür ederim peki ileride pin kodu geldiğinde benden bir banka hesap narası ve banka hesabımda KenDi ad ve soyadım la ödeme planı sectigimde sorun yasarmiyimyim yani Adsense'de faklı isim ödeme planı da farklı isim olursa olursa

Sezgin GÜLER

Destek Ekibi
18 Haz 2019
379
327
63
Hayır sorun yaşamazsınız, zaten sizden parayı yatırabilmek için pin ve iban numarası istiyor doğru şekilde girildiğinde sorun çıkmaz.

Doğukan Demir

Google Diamond Product Expert
Destek Ekibi
8 Mar 2019
620
475
63
İstanbul
adsense-turkce.blogspot.com

elif uludağ

Üye
Üye
19 Tem 2019
5
1
3
Teşekkür ederim Doğukan bey form gönderme uygulamasına girdiğimde adsense hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresi yazmam isteniliyor fakat ben kapatmak istediğim adsense hesabının ne e-posta hesapni nede şifasını hatırlıyorum nasıl form göndereceğim yardıci olurmusunuz teşekkür ediyorum